Niesamowicie szczery wywiad Dominiki Tajner. Cała prawda o chorobie i nieudanym związku

Niesamowicie szczery wywiad Dominiki Tajner. Cała prawda o chorobie i nieudanym związku Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Dominika Tajner zdecydowała się na niezwykle szczery wywiad, w którym opowiedziała o swoich trudach w walce z chorobą i problemach podczas rozstania z mężem.

Dominika Tajner bez wątpienia zapamięta ten rok na bardzo długo, ale niestety nie do końca z dobrych powodów. Najpierw choroba jej syna, która bardzo mocno odbiła się na psychice celebrytki, a potem sprawa rozwodowa z Michałem Wiśniewskim, z którym spędziła całe 7 lat swojego życia.

Mimo że w ich życiu rodzinnym już od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej, to dopiero teraz o szczegółach Dominika Tajner zdecydowała się opowiedzieć w jednym z wywiadów. Wyznała również, jak zapatruje się na swoją przyszłość zarówno zawodową, jak i uczuciową.

Dominika Tajner w szczerym wywiadzie

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to w tym roku jedna z najgłośniejszych spraw w polskim show-biznesie. Wszystko dlatego, że raczej mało kto się spodziewał, że ich małżeństwo chyli się ku upadkowi. Teraz już wiemy, że pierwsze momenty ich kryzysu pojawiły się znacznie wcześniej, choć początkowo para wyglądała na niezwykle szczęśliwą.

Niestety pozory mylą. Dominika Tajner w wywiadzie dla programu "Dzień Dobry Wakacje" opowiedziała, jak zaczął się jej kryzys w małżeństwie oraz jak jej mąż patrzył na chorobę, która powoli wyniszczała celebrytkę. Chodzi oczywiście o depresję, z którą Tajner zmagała się przez dłuższy czas. Wedle jej słów Wiśniewski uznawał chorobę za wymyśloną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - On tego po prostu nie rozumiał. Zawsze mówił, że tego typu choroby są wymyślone - mówiła Dominika Tajner.

Celebrytka podniosła się w momencie, kiedy jej 9-letni syn wylądował w szpitalu, gdzie przeleżał kilka dni w śpiączce. Wtedy też właśnie rozumiała, jakie są jej prawdziwe priorytety i że w jej życiu zawsze najważniejszy będzie syn.

 - Z jednej strony to był moment totalnego załamania, ale i odbicia, bo zmieniłam swoje priorytety. On jest dla mnie najważniejszy. I najważniejsze jest zdrowie moich najbliższych. Chyba nie ma takich sytuacji bez wyjścia - dodaje.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Tajner szczerze przyznaje również, że nie zamyka się na kolejne związki, ale tym razem chce to bardzo dokładnie przemyśleć, zanim zwiąże się z kimkolwiek. Mimo wszystko, jak sama stwierdziła, teraz już udało się jej wyjść na prostą i z nadzieją patrzy w przyszłość, która ją czeka.

 - Oczywiście,że fajnie by było kogoś mieć, ale już nic nie robię na siłę. Oczywiście, że przyjaciele swatają. Teraz już więcej rozwagi włożę w nowy związek - wyznaje Dominika Tajner.

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł