Co się dzieje w Polsce?! Kolejna matka z dzieckiem zaginęła

Co się dzieje w Polsce?! Kolejna matka z dzieckiem zaginęła Źródło: Fot. Śląska.Policja.pl (Dąbrowa Górnicza)

Dominika z Dąbrowy Górniczej wyszła z synem z domu i już do niego nie wróciła. Sytuacja ta wstrząsnęła bliskimi zaginionej. Policja postanowiła udostępnić wizerunek kobiety. Rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach.

Dominika wyszła ze swoim synem na spacer 2 marca. Od tamtej pory słuch o niej zaginął. W ostatnim czasie tego typu wstęp brzmi bardzo znajomo i przerażająco. Wszystko z powodu zaginięć, które mają miejsce w Polsce coraz częściej.

Co najsmutniejsze rodzina o zaginięciu 32-latki poinformowała policję bardzo późno. Policja nie zwlekała więc z poszukiwaniami, które rozpoczęto natychmiast.

Dominika z Dąbrowy Górniczej zaginęła. Jeśli ją rozpoznajesz - niezwłocznie powiadom policję

To był kolejny, zwykły dzień. Nikt nie spodziewał się, że w jego trakcie dojdzie do tak dramatycznej sytuacji, jaka miała miejsce. Mieszkanka Dąbrowy Górniczej, Dominika Wieczorek 2 marca postanowiła wybrać się ze swoim siedmioletnim synkiem na spacer. Niestety - już z niego nie powróciła. Rodzina do samego końca miała nadzieję, że jeszcze zobaczy Dominikę. Po kilku dniach jednak stracili nadzieję, więc zdecydowali się powiadomić policję, która natychmiast zajęła się sprawą.

W dniu, w którym doszło do zaginięcia, kobieta była ubrana w kurtkę zimową, która sięgała jej do kolan. Miała na sobie także biały sweter z kapturem i granatowe leginsy. 

Dominika ma 165 centymetrów wzrostu.

Policja nie podała żadnych informacji na temat zarówno ubioru, jak i cech anatomicznych syna zaginionej. Wiadomo jedynie, że to siedmioletni chłopiec. Nie znany jest też jego wizerunek, co znacząco może utrudnić jego odnalezienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdzie jest Dominika?

W tym momencie trwają intensywne poszukiwania Dominiki. Aby było to jeszcze bardziej efektywne o pomoc policjanci poprosili także internautów i lokalne media, które udostępniły fotografie z wizerunkiem zaginionej.

Aktualnie Dominika poszukiwana jest w Sosnowcu, gdzie najprawdopodobniej była widziana razem z synem ostatni raz.

Jeśli wiesz coś na temat miejsca pobytu Dominiki - skontaktuj się z policją z Dąbrowy Górniczej. Przydatne numery telefonów:

  •  32 63 94 252
  •  32 63 94 255
  •  lub 112.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Weronika Rosati była bita?! Gwiazda udzieliła SZOKUJĄCEGO wywiadu!
  2. Majka Jeżowska z partnerem. Jest od niej o dekadę młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Kuba nie żyje. Miał przed sobą całe życie, szybko znaleźli ciało
  4. Stan Gienka Loski pogarsza się, fani drżą. Trwa walka o życie
  5. Gwiazda TVP zrobiła sobie tatuaż na piersi. "Obrzydliwe, wiocha"

 

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News