Dominika Tajner zabrała głos po rozwodzie. Zdecydowała się na szczere wyznanie

Dominika Tajner zabrała głos po rozwodzie. Zdecydowała się na szczere wyznanie Źródło: Screen/Youtube/TVN PL

Dominika Tajner zdecydowała się zabrać głos w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Wczoraj para oficjalnie zakończyła swój związek. Celebrytka zdobyła się na szczere wyznanie na ten temat.

Dominika Tajner od wczoraj nie jest już żoną Michała Wiśniewskiego. Gwiazda zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie i podzielić się z fanami szczerym wyznaniem. Rozpad małżeństwa pary był dla wszystkich ogromnym szokiem, bo wydawało się, że partnerzy są ze sobą bardzo szczęśliwi. 

Dominika Tajner szczerze o rozwodzie 

Dominika Tajner była żoną Michała Wiśniewskiego przez 7 lat. Wydawało się, że jest to związek, którzy przetrwa wszystko. Para jednak stwierdziła, że nie jest szczęśliwa i zadecydowała o rozwodzie. Wczoraj odbyła się rozprawa w tej sprawie. 

Małżonkowie rozstali się podobno w zgodzie, a cały proces przebiegł bezboleśnie. Dominika Tajner postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na ten temat. Celebrytka zdobyła się na szczere i intymne wyznanie dotyczące tej relacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Życiowa refleksja 

Wczorajsza rozprawa trwała zaledwie kilka minut, a małżonkowie rozstali się podobno bardzo pokojowo. Gdy było już po wszystkim, pożegnali się buziakiem jak starzy przyjaciele i rozeszli się w swoje strony. Taka postawa może imponować w kontraście do innych celebryckich rozstań, które często wypełnione są pretensjami i złośliwością. 

Dominika Tajner postanowiła podzielić się tym, co sądzi o całej sprawie za pośrednictwem Instagrama. Na InstaStories umieściła kilka słów swoich odczuć. Wynika z nich, że rozstanie było obopólną decyzją, która na ten moment jest wybawieniem dla byłych małżonków. Wygląda na to, że partnerzy nie byli ze sobą szczęśliwi i od jakiegoś czasu męczyli się w tym związku. 

- Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno... Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam finalnie się chyba udało... Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to, co się dzieje, dzieje się po coś... - napisała Dominika Tajner. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Widać, że jest dumna z tego, że wszystko przebiegło tak sprawnie i bez zbędnych negatywnych emocji. Teraz celebrytka jest gotowa na nowe życie bez Michała. Być może u jej boku niedługo pojawi się jakiś inny partner. 

Źródło: Instagram/Dominika Tajner 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Instagram/Dominika Tajner 

 

Następny artykuł