Michał Wiśniewski zemści się na swojej prawie byłej żonie? Dominika Tajner miała usłyszeć poważne groźby

Michał Wiśniewski zemści się na swojej prawie byłej żonie? Dominika Tajner miała usłyszeć poważne groźby Źródło: Screenshot z youtube.com/FAKT24

Dominika Tajner w ostatnim czasie niemal przez cały czas odpowiadała na pytania reporterów, którzy dopytywali o najmniejsze szczegóły rozstania z Michałem. Miarka jednak się przebrała. Wiśniewski ma dość, że żona nadal w mediach porusza temat jego osoby, co wyraźnie mu się nie podoba. Zagroził, że jeśli nie przestanie, to zrobi podejmie zdecydowane kroki.

Dominika Tajner widząc po raz pierwszy papiery rozwodowe na swoim stole była wyraźnie całą sprawą wstrząśnięta. Od tamtego czasu media nie cichną, a wokół ich rozwodu pojawiają się ciągle nowe kontrowersje. Ostatnio Michał Wiśniewski wyraźnie podkreślił, że ma już dość zachowania swojej żony, która według niego rzekomo przesadza. Publicznie oświadczył, że w zanadrzu ma haka na Tajner, którego nie zawaha się użyć - oczywiście w ostateczności. Warunkiem jest milczenie, którego wymaga od swojej żony.

Dominika Tajner zrobiła coś, czego Wiśniewski nie może jej wybaczyć. Trzyma to jednak w tajemnicy

Michał Wiśniewski postanowił udzielić wywiadu Na Żywo, w którym to podzielił się refleksjami na temat swojej relacji z Dominiką Tajner, którą to postanowił definitywnie zakończyć. Ta sprawa wstrząsnęła polskimi mediami, a także fanami muzyka, którzy nie rozumieją, co skłoniło go do tak, zdawać by się mogło, pochopnej decyzji. Kulisy sprawy są naprawdę tajemnicze - nic dziwnego, że dziennikarze za wszelką cenę chcą je poznać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

We wspomnianym tygodniku Wiśniewski zaapelował do byłej żony, aby przestała ciągle mówić o rozwodzie. Cała sprawa bardzo go męczy, a ponadto, według niego, Tajner powiedziała już wystarczająco za dużo, co oczywiście bardzo mu się nie podoba. Zagroził, że jeśli dalej będzie udzielała wywiadów, to zdradzi prawdziwy powód ich rozstania, którego nie może jej ponoć wybaczyć.

Czy faktycznie się to stanie? Tego nie wiemy. Po tych słowach Dominika najprawdopodobniej przestanie mówić o rozwodzie, aby nie narazić się byłemu, który być może faktycznie ma w zanadrzu coś, co na dobre może pogrążyć ją w mediach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News