Wiśniewski robi licencję pilota, a Dominika kurs psychologa lotniczego. Nie odpuści mu?

Wiśniewski robi licencję pilota, a Dominika kurs psychologa lotniczego. Nie odpuści mu? Źródło: youtube.com/Michał Wiśniewski

Dominika Tajner nie odpuszcza byłemu mężowi. Celebrytka postanowiła udać się na kurs psychologa lotniczego, czym najpewniej będzie chciała zagrać na ambicji swojemu mężowi, który jest wielkim miłośnikiem awiacji. Fani są pewni, że takim zachowaniem rozwodząca się z liderem Ich Troje kobieta chce zwrócić na siebie jego uwagę.

Dominika Tajner przez ostatnie kilka tygodni przeżywała dosyć ciężkie chwile. Celebrytka, która odpadła z Tańca z Gwiazdami musiała zmierzyć się z wielkim stresem i bólem związanym z decyzją jej męża o rozwodzie. Jak się okazuje, była wybranka serca muzyka nie zamierza się poddawać i postanowiła zrobić coś, o co jej były mąż nie mógł jej nawet podejrzewać. Gwiazda postanowiła zająć się psychologią dla lotników.

Dominika Tajner zaskakuje wszystkich. Celebrytka chce zostać psychologiem lotniczym

SWPS, który organizuje zajęcia z zakresu szkolenia psychologów lotniczych nie mógł się spodziewać, że na liście zainteresowanych w posiadaniu tej wiedzy znajdzie się była wybranka serca muzyka Ich Troje. Kobieta, która na pewno zdawała sobie sprawę z hobby jej męża postanowiła, że sama spróbuje zrozumieć lotników od strony psychologicznej i ogłosiła na swoim Facebooku, że weźmie udział w interesujących ją zajęciach

Takiej deklaracji nie mógł się spodziewać sam Wiśniewski, który przed kilkoma dniami na swoim Instagramie ogłosił, że zamierza przedłużyć licencję pilota. Czy takie działanie ze strony Tajner można odczytywać jako próbę zrozumienia swojego męża? A może kobieta przez swoje działanie spróbuje zagrać na ambicji i udowodnić swojemu eks-ukochanemu, że potrafi interesować i rozwijać się w dziedzinach takich jak on?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Wiśniewski skomentuje zachowanie Tajner?

O ile ogłoszenie Tajner, że ta chce znaleźć się na kursie dla psychologów lotnictwa może wprawić Wiśniewskiego w zakłopotanie, o tyle mężczyzna najprawdopodobniej nie odniesie się do deklaracji swojej eks-ukochanej, będąc zainteresowanym zupełnie innymi kwestiami, w tym także spłatą swoich licznych długów.

Przypomnijmy, że ostatnimi czasy Wiśniewski zadeklarował powrót do koncertowania, reklamował kursy dla lotników, przedłużył licencję pilota samolotów, a nawet założył konto na portalu randkowym Tinder, na którym tym razem postara się poszukać prawdziwej miłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News