Pilne informacje z sądu dot. rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. To koniec

Pilne informacje z sądu dot. rozpadu małżeństwa Wiśniewskich. To koniec Źródło: Screen/Youtube/Plejada

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są małżeństwem od 7 lat. Wygląda jednak na to, że ten związek właśnie się zakończył. Pojawiły się pilne informacje dotyczące ich relacji, które napłynęły wprost z sali sądowej.

Dominika Tajner stała się czwartą żoną Michała Wiśniewskiego 7 lat temu. Razem wychowywali syna córki słynnego trenera polskich skoczków narciarskich. Właśnie pojawiły się pilne doniesienia dotyczące rozpadu ich małżeństwa prosto z sali sądowej. Wygląda na to, że to ostateczny koniec. 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski spotkali się w sądzie 

Dominika Tajner była bardzo zraniona, gdy mąż złożył papiery rozwodowe. Musiała jednak uszanować decyzję Michała Wiśniewskiego. Od tamtego momentu para powoli oddalała się od siebie i zaczynała żyć oddzielnie. 

W trakcie trwania całego zamieszania wokół ich małżeństwa, było kilka momentów, które mogłyby sugerować, że sytuacja między partnerami się poprawiła. Jednak dzisiejsze pilne doniesienia z sali sądowej rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Definitywny koniec 

Dzisiaj miała miejsce sprawa rozwodowa pomiędzy Dominiką Tajner a Michałem Wiśniewskim. Para właśnie przestała być małżeństwem. Według relacji "Super Expressu" wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i spór został załatwiony w kilka minut. Podobno małżonkowie zjawili się w sądzie punktualnie. Nie było między nimi żadnych śladów niechęci czy złośliwości. Zamienili ze sobą kilka słów przed wejściem na salę, a nawet pozwolili sobie na żarty z prawnikami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytom udało rozstać się z klasą. Widać, że była to bardzo przemyślana decyzja. Najwyraźniej partnerzy z jakichś powodów nie byli ze sobą szczęśliwi i wspólnie zdecydowali, że rozwód będzie w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Jak pamiętamy, początkowo Dominika Tajner nie była taka przekonana, co do słuszności tej decyzji, ale dzisiejsza sielanka w sądzie wskazuje na to, że celebrytka jest już pogodzona z nową sytuacją. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Gdy było już po wszystkim, Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pożegnali się buziakiem w policzek. Być może planują pozostać przyjaciółmi, mimo rozpadu ich związku małżeńskiego. W końcu przyzwyczaili się do swojej obecności przez te 7 lat, a, jak widać, nie żywią do siebie żadnej urazy. Każde z nich zacznie teraz nowe życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2.  Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł