Syn Wiśniewskiego powiedział kilka słów o dziecku Dominiki Tajner. Jej odpowiedź jest wzruszająca

Syn Wiśniewskiego powiedział kilka słów o dziecku Dominiki Tajner. Jej odpowiedź jest wzruszająca Źródło: Instagram / Dominika Tajner

Dominika Tajner wyznała prawdę o tym, co myśli na temat syna Michała Wiśniewskiego. Jej odpowiedź to reakcja na słowa Xaviera, który niedawno szczerze określił, jak dzisiaj wygląda jego relacja z Maksymilianem. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Dominika Tajner niedawno bała się o życie swojego syna, Maksa. Chłopiec trafił do szpitala i nikt nie wiedział, co mu dolega. Dziś czuje się dobrze, teraz uwagę zwraca na siebie Xavier, syn Michała Wiśniewskiego. 17-latek wyznał, co czuje do syna byłej żony ojca, a ta szczerze mu odpowiedziała.

Dominika Tajner o Xavierze

Xavier to najstarsze dziecko Michała Wiśniewskiego. Ostatnio w mediach jest o nim coraz głośniej. Wszystko za sprawą tego, że młodzieniec zaczął bliżej współpracować ze swoim tatą. Jak wyznał wokalista w rozmowie z Plotkiem, Xavier pracuje od niedawna jako pomocnik zespołu podczas tras koncertowych. Jego zadania polegają głównie na noszeniu do szatni jedzenia i napojów.

Xavier ma ukończone 17 lat, a więc jest już prawie dorosły. Show-biznes coraz żywiej zaczyna się interesować jego osobą, bowiem z każdym rokiem Xavier staje się coraz przystojniejszym chłopakiem i ma swoje zdanie na różne tematy. W ostatnim czasie nastolatek został zapytany o relację, jaką ma z dziećmi Dominiki Tajner - czwartej żony swojego taty. Chłopiec wyznał, że Maksymiliana - syna Dominiki Tajner - traktuje jak swojego rodzonego brata.

Ta wypowiedź nie została zignorowana przez Dominikę Tajner, która, co można stwierdzić po jej reakcji w wywiadzie dla Party, rozpłynęła się słysząc tak miłe i szczere słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Xavier jest bardzo dojrzałym chłopakiem. (...) [To, co powiedział Xavier - przyp. red.] było piękne. Ja się wzruszyłam - mówi Dominika Tajner w rozmowie z reporterką Party.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje Stefan Liwski. Wybitny specjalista i żołnierz AK
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

W wywiadzie Dominika Tajner wyznała także, że kocha Xaviera, co musiało być dla niego naprawdę niesamowite. Internauci byli szczerze wzruszeni jej słowami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Już nie poprowadzi znanego programu. Po tylu latach gwiazda TVN pożegnała się z widzami
  4. Oświadczył się pięknej kobiecie. Nie wiedział, że od 12 lat jest już jego żoną
  5. Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News