Jest nie do rozpoznania. Tak wiele lat temu wyglądała Dominika Tajner

Jest nie do rozpoznania. Tak wiele lat temu wyglądała Dominika Tajner Źródło: Instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner po raz pierwszy w polskim show biznesie pojawiła się wiele lat temu, wcale nie jako żona Michała Wiśniewskiego, ale jako córka Apoloniusza Tajnera. Wtedy jednak nie uwielbiała blasku fleszy. Przeszła wiele zmian i teraz patrząc na to, jak wyglądała kiedyś, ciężko nie być zdumionym.

Dominika Tajner w swoim życiu bardzo wiele przeszła. Ma za sobą dwa małżeństwa, w tym niełatwy związek z Michałem Wiśniewskim, który diametralnie ją odmienił. Ci, którzy pamiętają ją jeszcze z etapu, kiedy pojawiała się na zdjęciach jako córka Apoloniusza Tajnera, z pewnością wiedzą, że dziesięć lat temu w ogóle nie przypominała celebrytki, którą można podziwiać teraz na Instagramie.

Dominika Tajner bardzo zmieniła się przez związek z Michałem Wiśniewskim

Stare zdjęcia Dominiki Tajner pokazują atrakcyjną, ale jednak zupełnie "normalną" kobietę, której widok nikogo na ulicy by nie zszokował. Wysoka, dość dobrze zbudowana, z pofarbowanymi na czarno włosami, znana była jeszcze jako Dominika Tajner-Idzik. Gdy rozpadło się jej pierwsze małżeństwo i zaczęła spotykać się z Michałem Wiśniewskim, pojawiły się pierwsze zmiany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajner bardzo schudła, rozjaśniła nieco włosy i wytatuowała sobie na ramieniu imię ukochanego. Była praktycznie menedżerką swojego partnera, co również odcisnęło na niej swoje piętno. Na zdjęciach z tamtego etapu często wygląda na przeciążoną. W 2012 roku wyszła za mąż za Wiśniewskiego i wtedy okazało się, dlaczego od tak dawna rozjaśniała włosy. Pojawiła się w jasnym blondzie.

Zmienił ją też "Taniec z Gwiazdami"

Dominika Tajner wzięła udział w tanecznym show w nadziei, że nauka tańca pozwoli jej odzyskać pewność siebie i kobiecość. Pragnęła to zrobić po to, aby ratować związek z Michałem Wiśniewskim, ale w programie nie ujawniała tego, że między nimi nie jest dobrze. Dopiero cztery dni po tym, jak odpadła w drugim odcinku, podzieliła się z fanami informacją o tym, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Mimo tego program zostawił na niej trwały ślad - Dominika Tajner zdobyła świetną formę i od tamtego czasu wciąż ją trzyma. Nie wykorzystała rozwodu z mężem jako historii, która pozwoliłaby jej się "wybić" w "Tańcu z Gwiazdami" - zniosła go z wielkim spokojem i godnością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno
  4. Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzenia
  5. Nowy podatek BATEM dla zaradnych. Ucierpią ci, którzy ciężko pracują

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News