Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie

Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie Źródło: .

Dominika Tajner wciąż nie odniosła się do informacji na temat kochanki jej męża. Celebrytka wyraźnie unika komentarza w tej sprawie, jednak jak się właśnie okazało, działa zupełnie niespostrzeżenie. W mediach społecznościowych opublikowała nagranie, którym wręcz ośmieszyła gwiazdora.

Dominika Tajner nadal nie ma rozwodu z liderem Ich Troje, jednak temu zupełnie nie przeszkadzało to w tym, by nawiązać bliższą relację z nową kobietą. Co więcej, choć związek jest naprawdę świeży zdaje się dość poważny. Tajemnicza Paulina wprowadziła się do jego willi i to zaraz po tym, jak swoje walizki zabrała jego żona. Choć Tajner nie pokusiła się jeszcze o komentarz w tej sprawie zrobiła coś, co wyraża więcej niż tysiąc słów. Ciekawe, co na to wokalista. 

Dominika Tajner opublikowała krótkie nagranie. Ośmieszyła Wiśniewskiego 

Michał Wiśniewski nie zamierzał tracić czasu i po nieudanym związku oraz wstąpieniu o rozwód szybko znalazł pocieszenie w ramionach młodej kochanki. Obserwatorzy gwiazdora oraz jego żony, właśnie zaczęli spekulować, czy Dominika aby nie odpłaciła pięknym za nadobne, bowiem swoim ostatnim postem zdradziła naprawdę wiele. 

Na swoim Instagramie opublikowała krótki filmik, w którym pokazała się wraz z Qczajem, a całość podpisała: "Qczaj kochany!". Młody trener i wschodzący celebryta poznał Tajner podczas ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie oboje mieli możliwość spróbowania swoich sił na scenie. Od razu przypadli sobie na gustu i wszystko wskazywało na to, że gdy tylko mają ku temu okazję, chętnie spędzają ze sobą czas. Sam trener wyznał podczas jednego z wywiadów, że łączy ich wyjątkowa więź. 

- Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. (...) My ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać - przyznał jakiś czas temu podczas wywiadu z dziennikarzem Jastrząb Post. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani są zachwyceni 

Choć bliższa relacja między Dominiką a Qczajem nie jest niczym pewnym, internauci nie mogli powstrzymać się od komentarza, chętnie wyrażając swój zachwyt. Wielu z nich już stwierdziło, że tych dwoje łączy coś więcej. 

- Piękna Dominika dla Ciebie to nie był dobry wybór.!!!!.Dobra zmiana gratuluje - czytamy. 

- Piękna z Was para - stwierdza fanka. 

- Swoją drogą pasujecie do siebie - zauważa kolejna. 

- Aleeeee fajnie - dodaje jeszcze inna. 

Fani uważają też, że Dominika Tajner ośmieszyła w ten sposób męża. Pokazała mu, że jego romans nie robi na niej wrażenia, a ona spędza miło czas ze swoimi przyjaciółmi. Ponadto, dała niektórym powody do rozważań, czy to aby nie jest początek nowej miłości między byłą żoną Wiśniewskiego a Qczajem.

instagram/dominka_tajner/

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Ekstremalnie niebezpieczne znalezisko w popularnym produkcie Biedronki. Wściekły klient twierdzi, że był o krok od śmierci
  4. Pijany w sztok wyrzucony z TVN gwiazdor spowodował wypadek. Jego była żona przerwała milczenie
  5. Najbardziej apetyczne zdjęcie tych wakacji. To młodsza o 44 lata żona Janusza Korwin-Mikkego!
  6. Polsat przekazuje druzgocące wiadomości RCB. Nie żyje już 233 Polaków

Źródło: instagram   

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu