Dominika Tajner ma koronawirusa
instagram.com dominika_tajner
Weronika Wasiak - 26 Października 2020

Była żona Michała Wiśniewskiego ma koronawirusa. "Zaczęłam się dusić"

Dominika Tajner jest zarażona koronawirusem. Była żona Michał Wiśniewskiego opowiedziała o trudnych chwilach.

Od pewnego czasu Dominika Tajner o wiele rzadziej bryluje na świeczniku niż miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy temu, a w szczególności podczas rozwodu z czerwonowłosym wokalistą. Po oficjalnym rozstaniu obserwatorzy byli szczerze zainteresowani jej dalszymi losami tym bardziej, gdy kolorową prasę obiegły informację o nowej miłości Tajner.

Tragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuTragiczne informacje, nie żyje członek rodziny królewskiej. Wielka żałoba w całym krajuCzytaj dalej

Ex Wiśniewskiego zatem raz jest głównym tematem wszystkich dyskusji, a innym razem mówi się o niej raczej niewiele. Teraz wokół jej osoby znów zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą wyjątkowo przykrych doniesień.

Zarażona koronawirusem Dominika Tajner o swoim samopoczuciu

W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się o kolejnych gwiazdach zarażonych COVID-19. Niestety, do tego smutnego grona dołączyła nie tak dawno była żona Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner poinformowała o chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując grafikę przedstawiającą wirusa z podpisem: "Walczę".

Z kolei w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o walce z wirusem i swoim samopoczuciu. Z trudem przyznała, że przeszła naprawdę ciężkie chwile.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

- Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test – stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób - mówiła dla tabloidu.

Ex lidera Ich Troje zdradziła, że gdy otrzymała potwierdzenie zarażenia nogi się pod nią ugięły. Mimo wyraźnych objawów nie przypuszczała, że naprawdę może być chora.

- Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny. Był to dla mnie szok, bo niby byłam na to przygotowana, ale jednak, gdy stanęłam przed faktem dokonanym, to zwyczajnie się przestraszyłam - wspominała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Dominika Tajner stara się jednak nie załamywać, a czas w domu spędzać produktywnie, co jednocześnie pozwala jej nie myśleć o wirusie.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

- Wykorzystałam ten czas przede wszystkim na odpoczynek i powrót do zdrowia, a także zdalną pracę nad swoimi nowymi projektami. Mam przed sobą kilka wyzwań, które na pewno zrealizuję, gdy będę mogła już normalnie wychodzić z domu. Nie poddaję się i staram się wykorzystać ten czas najlepiej, jak potrafię - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  3. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  4. Wjechał w tłum protestujących kobiet, jedną ciągnął 100m. Porażające sceny, karetka na miejscu
  5. Prymas Polski bez skrupułów zaapelował do strajkujących kobiet. Przesadził?
  6. Wiemy, co stanie się w najbliższych dniach w Polsce. Protestujący wprowadzą chaos w całym kraju
  7. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  8. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News