Dominika Tajner po rozstaniu z Wiśniewskim podjęła nieprzewidzianą decyzję dot. diety. Chudnie w oczach

Dominika Tajner po rozstaniu z Wiśniewskim podjęła nieprzewidzianą decyzję dot. diety. Chudnie w oczach Źródło: instagram/dominika_tajner/

Dominika Tajner niespodziewanie dowiedziała się o zamiarach Wiśniewskiego, który postanowił wystąpić o rozwód. Bez wątpienia nie był to dla niej najłatwiejszy czas tym bardziej, że niedługo później jej syn trafił do szpitala. Wszystko jednak wróciło do normy i jak się okazuje, Dominika postanowiła zadbać o siebie.

Dominika Tajner zdecydowała się wprowadzić znaczące zmiany do swojego życia. Najwyraźniej zmęczona ostatnimi doświadczeniami doszła do wniosku, że czas skupić się na sobie. Żona gwiazdora swoje działania rozpoczęła od diety, co idzie jej fenomenalnie. Pierwsze efekty już widać.  

Dominika Tajner podjęła nieprzewidzianą decyzję. Po rozstaniu z Wiśniewskim przeszła na dietę 

Gdy tylko na jaw wyszło, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, życie Dominiki zamieniło się w istny koszmar. Nagła utrata męża, fatalny stan zdrowia syna i jego pobyt w szpitalu, a do tego dziennikarze, którzy nieustannie interesowali się jej życiem osobistym. Nie było łatwo, jednak córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego poradziła sobie z problemami i teraz zdaje się jeszcze mocniejsza psychicznie. 

Dominika zrobiła sobie krótką przerwę od mediów społecznościowych, a jakiś czas temu pochwaliła się swoim obserwatorom, że udała się na zasłużone wakacje do Tunezji. Choć do fotografii pozowała w długiej sukience, nie ulega wątpliwościom, że to właśnie na egotycznych plażach Tajner mogła po raz pierwszy zaprezentować pierwsze efekty swojej ciężkiej pracy. Kilkukrotnie chwaliła się na Instagramie zdrowymi posiłkami, które na stałe wprowadziła do swojej diety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć Dominika Tajner nie pokazuje zbyt wielu zdjęć, na których zaprezentowałaby swoją figurę, niekiedy z łatwością można dostrzec pierwsze efekty ciężkiej pracy. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" pilnuje się wyznaczonej diety i stosuje do otrzymanych zaleceń, co w zdumiewającym tempie przynosi rezultaty. Trzeba przyznać, że ta wręcz chudnie w oczach. Być może Tajner zdecyduje się już niedługo pokazać internautom w bikini i z dumą zaprezentuje wszystkie efekty fitnessowej drogi, która kosztuje ją zapewne wiele wyrzeczeń. 

Fot. instagram/dominika_tajner/

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu