Dlaczego syn Dominiki Tajner wylądował w szpitalu? To może dotknąć każdego z nas

Dlaczego syn Dominiki Tajner wylądował w szpitalu? To może dotknąć każdego z nas Źródło: Lelum

Dominika Tajner przeżyła chwile grozy w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia jej syna. Teraz na szczęście sytuacja wygląda już lepiej i chłopiec wyszedł ze szpitala, lecz jego dolegliwość może dotknąć każdego z nas.

Dominika Tajner musiała radzić sobie z ogromnym problemem, gdy niespodziewanie jej syn trafił do szpitala na początku maja. W mediach szybko ukazały się informacje, że chłopiec jest w ciężkim stanie, a sama gwiazda miała być przerażona całą sytuacją. Na szczęście okazało się, że nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawało. Syn celebrytki wyszedł już ze szpitala i wraca do pełni sił. 

Przez wiele dni dziennikarze zastanawiali się, jaki jest prawdziwy powód tajemniczej choroby syna Dominiki Tajner. Udało im się do niego dotrzeć dopiero po tygodniach starań. Wiele wskazuje na to, że jest to przypadłość, której nabawić może się każdy z nas. Wiele osób zaczęło wyrażać swoje zaniepokojenie, bo problem staje się coraz bardziej powszechny i zmagać się z nim może coraz więcej osób.

Dominika Tajner przeżyła chwilę grozy

Na początku maja dowiedzieliśmy się o tajemniczej chorobie syna byłej żony Michała Wiśniewskiego. Dominika Tajner pojechała ze swoim dzieckiem do szpitala. Młody Maksymilian miał bardzo wysoką gorączkę i zaczynał tracić przytomność. Przez kilka dni przebywał nawet w śpiączce, co dla matki było prawdziwym powodem do zmartwień. 

Dziś wiemy, że powodem jego fatalnej dyspozycji najprawdopodobniej było ukąszenie kleszcza. Jak podają media, wyniki wskazały, że chłopiec miał wirusowe zapalenie mózgu, które mogło być spowodowane właśnie działaniem kleszcza, co przecież spotkać może dosłownie każdego z nas. Wszystko powinno wyjaśnić się już w najbliższych dniach, gdy poznamy kolejne wyniki badań przeprowadzanych w szpitalu.

Dominika Tajner martwiła się o swojego syna

- Rodzina czeka na wyniki badań Maksa. Przy okazji chcą wykluczyć inne ewentualne choroby, jakie wywołuje ugryzienie kleszcza. Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło - mówi anonimowo znajomy rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto pamiętać, by uważać na siebie w ciepłe dni i chronić swoje ciało przed ukąszeniami kleszczy. W lato jesteśmy na nie narażeni w szczególny sposób, w związku z czym powinniśmy dbać o siebie, by nie dopuścić do strasznych chorób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Woźniak-Starak oszukała wszystkich widzów. Wszystko, na co patrzyliśmy, było kłamstwem
  2. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  3. Księżna Kate w pośpiechu opuściła karocę, w której jechała z Markle. Rodzina królewska o krok od gigantycznego skandalu
  4. "Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia niż obok dziecka". Burza w sieci po wpisie celebrytki z samolotu

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News