Dominika Tajner zrywa ze wszystkim, co kojarzyłoby się z Michałem Wiśniewskim. Najpierw tatuaż, teraz to

Dominika Tajner zrywa ze wszystkim, co kojarzyłoby się z Michałem Wiśniewskim. Najpierw tatuaż, teraz to Źródło: .

Dominika Tajner podjęła męską decyzję i pokazała, kto tu nosi spodnie. Nawet się dłużej nie zastanawiała - chce zerwać ze wszystkim, co będzie kojarzyć jej się z niedługo byłym mężem. Najpierw skupiła się na usunięciu tatuażu, a teraz...

Dominika Tajner była żoną Michała Wiśniewskiego przez 7 lat. Po tym jak ją potraktował, postanowiła zmienić swoje życie i pokazać, że doskonale sobie radzi z rozstaniem. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to doskonale - właśnie zrobiła kolejny milowy krok.

Dominika Tajner zaczęła od tatuażu, po którym nie ma śladu

Niedługo już była żona Michała Wiśniewskiego idzie jak burza. Dominice Tajner trzeba przyznać kobiecego uporu i zdecydowania. Po krótkiej rozpaczy i nerwach związanych z niecodziennym ogłoszeniem tego, że już nie będą razem, powstała niczym Feniks z popiołów. Zaczęło się od tatuażu.

Dominika postanowiła udać się do kliniki medycyny estetycznej, by usunąć wielki tatuaż z napisem Michał. Dziś tatuaż jest sporo bledszy - ręka wygląda o wiele lepiej według osób z otoczenia gwiazdy. Obiecała sobie, że nigdy w życiu nie wytatuuje sobie imienia partnera. Również Michał postanowił usunąć z ręki imię czwartej wybranki i zastąpił je imionami oraz kolorowymi datami narodzin swoich dzieci.

Dominika Tajner-Wiśniewska dała prztyczka w nos Michałowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner zawzięła się w sobie i po krótkim namyśle zadecydowała, że nie ma zamiaru więcej nosić nazwiska wkrótce i tak byłego męża. Mimo, że ostatnio spotkali się na jednej imprezie, a Michał wrzucił wspólne zdjęcie do sieci, nie ma szans na życiowe pojednanie. Córka skoczka narciarskiego zdecydowanie chce zostać przy swoim rodowym nazwisku: Tajner. Wiadomo, jak zareagował Michał.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy tata pojechał gasić pożar, jego dzieci umierały w płomieniach. A wszystko przez głupi kawał

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - opowiadała czwarta żona piosenkarza.

Wiadomo, że Michał Wiśniewski nadal ją namawia na pozostawienie nazwiska. Tak zrobiła jego druga żona, Mandaryna, która po rozwodzie nadal nazywa się Martą Wiśniewską - w papierach i na co dzień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo dostało od kelnerki tajemniczy liścik. Gdy go przeczytali, nie mogli powstrzymać łez
  2. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News