Mama Dominiki Tajner pierwszy raz pokazała się w mediach. Nie uwierzycie jak wygląda

Mama Dominiki Tajner pierwszy raz pokazała się w mediach. Nie uwierzycie jak wygląda Źródło: Instagram / Dominika Tajner

Dominika Tajner po raz pierwszy pokazała swoją mamę. Dotąd nikt nie znał kobiety, z którą niegdyś związany był tata Dominiki - Apoloniusz Tajner. Niedawno prezes PZN-u poślubił młodszą od siebie o 37 lat dyrektor marketingu. Jednak internauci zachwyceni poprzednią żoną sławy polskich skoków, panią Aleksandrą i nie mają wątpliwości po kim urodę odziedziczyła żona Wiśniewskiego.

Dominika Tajner szanuje prywatność wszystkich członków swojej rodziny, dlatego też występując w mediach stara się raczej nie wspominać o nich zbyt wiele. Rzadko też pokazuje się w towarzystwie swoich dzieci czy rodziców. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i w "Dzień Dobry TVN" odpowiedziała na pytania reporterów z mamą u boku.

Dominika Tajner wystąpiła w telewizji ze swoją mamą

Aleksandra Tajner od dawna nie pokazuje się w mediach. W 2014 roku Apoloniusz Tajner rozwiódł się z żoną, a w tym roku poślubił Izabelę Podolec. Wielu internautów zastanawiało się, jak wygląda mama Dominiki Tajner. W końcu Dominika jest piękną kobietą. Z pewnością jej mama także ma urodę godną pozazdroszczenia. W "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy od dawna Aleksandrę Tajner, co bardzo ucieszyło widzów stacji TVN.

Byli zaskoczeni, bowiem pani Aleksandra to bardzo ciekawa i elegancka kobieta. Internauci dopatrzyli się także podobieństw pomiędzy wyglądem jej i Dominiki Tajner.

 - Pani Aleksandra zdecydowanie podobna do swojej córki - stwierdziła internautka.

 - Podobna do Dominiki - uważa użytkowniczka forum.

 - Wydaje się być osobą z klasą - czytamy.

 - Jak to teraz jest? Stara żona idzie w odstawkę, bo już swoje zrobiła? Jej miejsce zajmuje nowa i to w wieku córki lub młodsza. To wbrew naturze, a przede wszystkim wbrew lojalności... - wskazuje ktoś inny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika Tajner brała udział w "Women’s Challenge 4x4"

Dominika Tajner razem ze swoją przyjaciółką wzięła udział w szalonej podróży off-roadowej, podczas której ścigała się z innymi zawodniczkami o pierwsze miejsce. Zawody te charakteryzuje przede wszystkim adrenalina i błoto, którego na miejscu było wszędzie pod dostatkiem. Takie klimaty pasują jednak Dominice Tajner. To właśnie po to, aby opowiedziała o swoim zainteresowaniu ekstremalnymi sportami, zaproszono celebrytkę do programu.

 - Kocham adrenalinę, jestem od niej uzależniona. Uwielbiam wychodzić ze strefy komfortu i uwielbiam ten sport - stwierdziła w rozmowie z reporterami "DDTVN".

Fot. screen shot z "DDTVN"

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  4. Nowe zaskakujące doniesienia. Chodzi o żony Michała Wiśniewskiego i jego córkę
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News