Dominika Tajner przeszła oszałamiającą metamorfozę. Była żona Wiśniewskiego jest nie do poznania

Dominika Tajner przeszła oszałamiającą metamorfozę. Była żona Wiśniewskiego jest nie do poznania Źródło: Instagram/Dominika Tajner

Dominika Tajner przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Po głośnym rozstaniu ze swoim mężem, Michałem Wiśniewskim, gwiazda usunęła się w cień. Jednak teraz Dominika powraca i trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania.

Dominika Tajner ma za sobą ciężkie chwile. Jej rozwodem z wokalistą zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim żyła cała Polska. Do tego wszystkiego musiała dodatkowo zmierzyć się z chorobą syna. Po chwilowym wycofaniu się z życia publicznego, córka Apoloniusza Tajnera powraca po metamorfozie. Wygląda naprawdę świetnie. 

Dominika Tajner miała ciężki czas

Ostatnie miesiące były dla Dominiki naprawdę przygnębiające. Po udziale w show Polsatu, Taniec z gwiazdami, z którego niestety szybko odpadła, jej życie prywatne zaczęło się rozpadać. Rozwód z Michałem Wiśniewskim, nastąpił krótko po tym, jak kobieta odpadła z tanecznego show. Podobno jej udział w programie, zaognił konflikt pomiędzy małżonkami. Para wzięła rozwód, a ich drogi się rozeszły. 

Po trudnych chwilach związanych z rozwodem, Tajner musiała zmierzyć się z chorobą syna. 13-letni Maksymilian trafił do szpitala w ciężkim stanie. Dostał napadu drgawek i wysokiej temperatury. Chłopiec trafił do jednego z warszawskich szpitali na oddział intensywnej terapii. Dominika odłożyła wtedy swoje zobowiązania na dalszy plan i czuwała przy synu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz gwiazda promienieje

Na szczęście trudne chwile w życiu Dominiki odeszły w zapomnienie. Gwiazda postanowiła zawalczyć o siebie i powrócić do normalnego życia. Przezwyciężenie trudności odmieniło byłą żonę Michała Wiśniewskiego. Tajner intensywnie pracuje, udziela się w mediach społecznościowych i na bieżąco informuje swoich fanów, co u niej słychać.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Celebrytka przeszła nie tylko wewnętrzną metamorfozę, ale również zewnętrzną. Bardzo dba o swój wygląd i chwali się nim w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że teraz wygląda na prawdę olśniewająco. 

Instagram/Dominika Tajner

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie 
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: Instagram

Następny artykuł