Dominikę Tajner dotknęła wielka tragedia, zmarła bardzo bliska jej osoba. Milczała o tym od pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami"

Dominikę Tajner dotknęła wielka tragedia, zmarła bardzo bliska jej osoba. Milczała o tym od pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Dominika Tajner bez wątpienia nie miała lekko w tym roku. Rozwód po 7 latach małżeństwa i poważna choroba syna bardzo mocno się na niej odbiły, ale to nie wszystkie tragedie, które ją spotkały w tym czasie. Nikt nie wiedział, że celebrytka była pogrążona w żałobie.

Dominika Tajner raczej nie zaliczy roku 2019 do najbardziej udanych w swoim życiu. Celebrytka musiała się zmagać się z poważną chorobą swojego dziecka, a w momencie, kiedy odpadła z programu "Taniec z gwiazdami", Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Co więcej, zrobił to nic nie mówiąc swojej małżonce, która dowiedziała się o wszystkim po fakcie.

Był to dla niej potworny cios, z którego ostatecznie udało jej się podnieść, a teraz stara się rozkręcić własną karierę. Mimo że jej życie stało się bardzo medialne, to i tak wiele osób nie miało pojęcia, co jeszcze gwiazda przeszła w ostatnim czasie.

Dominika Tajner została przeżyła potworną tragedię

Śmierć członka bliskiej rodziny to zawsze potworna tragedia, po której bardzo ciężko jest wrócić do normalnego życia. W przypadku Dominiki Tajner chodzi dokładniej o śmierć jej babci. Najgorsze jest to, że zarówno sama śmierć ostatniej seniorki rodu, jak i jej pogrzeb, zlały się czasowo z występami Dominiki w show telewizji Polsat. Gwiazda opowiedziała o wszystkim podczas wywiadu przeprowadzonego dla "Faktu". Wcześniej mało kto wiedział, przez co musiała przejść.

 - W tym samym czasie zmarła moja jedyna żyjąca babcia. Odeszła, gdy tańczyłam w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami", pogrzeb był podczas drugiego odcinka. Potem pozew i choroba syna. To była prawdziwa czarna seria - mówiła Dominika Tajner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że nie każdy dałby radę podnieść się po takiej serii nieszczęść, które nastąpiły praktycznie jedno po drugim. Na szczęście Dominika Tajner pozbierała się po tych ciężkich miesiącach i teraz chce zadbać przede wszystkim o siebie oraz swojego syna. Wymagało to od niej wiele wysiłku i samo zaparcia, a podczas tej drogi na pewno bywały dni, że myślała, że to wszystko nie ma sensu i jej się nie uda.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

Jednak właśnie w takich momentach trzeba wziąć się w garść i iść dalej przed siebie. Miejmy nadzieję, że najbliższa przyszłość będzie dla niej o wiele bardziej łaskawa niż początek tego roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

 

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News