Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała

Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała Źródło: youtube/plejada/

Dominika Tajner zdradziła, że zakochała się do szaleństwa. Choć dzieli ich 40 lat, ona nie widzi po za nim świata i jak wyznała, chciałaby spędzać z nim każdą wolną chwilę. Niewielu spodziewało się takich informacji.

Dominika Tajner w końcu wychodzi na prostą. Mimo iż ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe - choroba syna, rozwód z mężem i ciągła krytyka po udziale w tanecznym show - ona stała się jeszcze silniejsza i dziś śmiało mknie przez życie. Chętnie opowiada o nim na łamach wielu portali plotkarskich, a w niektórych wywiadach zdradza naprawdę wiele. Ostatnio opowiedziała kto skradł jej serce. 

Choć dzieli ich 40 lat, Dominika Tajner od razu go pokochała 

Była żona Michała Wiśniewskiego z pewnością nie była do końca zadowolona, gdy jej rodzice najpierw się rozwiedli, a później jej tata związał się z o 36 lat młodszą partnerką. Co najważniejsze, Apoloniusz Tajner kilka tygodni temu po raz kolejny został tatą, gdy na świecie pojawił się syn jego i Izabeli Podolec, imieniem Leopold. 

Dla wszystkich był to spory szok, ale gdy świeżo upieczeni rodzice po raz pierwszy pojawili się z maleństwem publicznie, media zaczęły dociekać już tylko komentarza ze strony jego córki. Choć Dominika Tajner nie jest jedynaczką, jej fani chcieli dowiedzieć się, jak zareagowała na młodszego o 40 lat brata. Specjalnie dla portalu Jastrząb Post zdradziła, że pokochała go od pierwszej chwili i obecnie nie widzi po za nim świata. 

- Mój pierwszy brat jest 4 lata młodszy, a drugi 40. Jest cudowny. Fajny, kochany i chciałabym jak najwięcej czasu z nim przebywać. Jak będą potrzebować pomocy, to jestem gotowa - wyznała w rozmowie z dziennikarzem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika nie dogaduje się z macochą? 

Dziennikarz zapytał ją również o to, jak wyglądają relacje jej i sporo młodszej macochy. Mimo iż Dominika odpowiedziała dość wymijająco, najwyraźniej chcąc uniknąć późniejszych komentarzy, w kilku słowach zdradziła, że raczej ona i 29-latka nie zostały przyjaciółkami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

- Mamy poprawne relacje. Dla mnie najważniejsze jest szczęście mojego taty i mamy. Ich drogi się rozdzieliły. Z jednej strony nie byłam najszczęśliwsza jak się rozchodzili, ale każdy z nich ma teraz swoje życie. Mnie pozostaje wspieranie moich rodziców, więc ja z Izą mam dobre relacje - zdradziła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz 
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł