Nieoczekiwanie Dominika Tajner połączyła siły z inną byłą Wiśniewskiego. Wystarczyła jedna rzecz, by fani wstrzymali oddech

Nieoczekiwanie Dominika Tajner połączyła siły z inną byłą Wiśniewskiego. Wystarczyła jedna rzecz, by fani wstrzymali oddech Źródło: dominika_tajner/Instagram

Dominika Tajner znalazła się w kręgu zainteresowania medialnego, kiedy okazało się, że jej były mąż kolejny już raz zawarł związek małżeński. Dziś w sieci pojawiły się dowody na to, że Tajner wraz jeszcze jedną kobietą, która była obecna w życiu Wiśniewskiego, połączyła siły i zaskoczyła wszystkich fanów.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zgodnie z wszelkim zapewnieniami rozstali się w zgodzie, a dziś utrzymują przyjacielskie relacje. Bez wątpienia wiadomość o piątym ślubie mogła wpłynąć na relacje byłych małżonków. Dziś w mediach społecznościowych pojawiły się nieoczekiwane zdjęcia. 

Dominika Tajner o relacji z Wiśniewskim po rozstaniu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się w zeszłym roku. Po rozwodzie para rozstała się w przyjacielskich relacjach i do dziś utrzymują ze sobą kontakt. Niedawno w sieci pojawiła się wiadomość, że lider zespołu Ich Troje piąty już raz wziął ślub. 

- Nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą - przekazała Dominika Tajner. 

Dominika Tajner, tak jak jej były partner już znalazła kolejną miłość. Zgodnie z doniesieniami z mediów, jej nowym partnerem jest jeden z warszawskich biznesmenów, z którym zapoznała się dzięki swojej przyjaciółce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner łączy siły z kolejną "byłą" lidera Ich Troje

W mediach społecznościowych Dominika Tajner zamieściła nietypowe nagranie. Widać na nim, jak podróżuje samochodem razem z Agatą Buczkowską, byłą wokalistką zespołu Ich Troje. Obie kobiety zaprzyjaźniły się jeszcze w czasie, kiedy Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pozostawali w związku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoficjalne: Morawiecki nie będzie dłużej premierem? Pojawiło się nazwisko możliwego następcy
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Pomimo tego, że obie kobiety zakończyły bliższe relacje z Wiśniewskim, wciąż pozostają przyjaciółkami. Tajner wraz z Buczkowską świetnie się ze sobą bawią, co widać na nagraniu. Obie kobiety wesoło tańczą do jednego z największych przebojów muzyki disco polo "Ruda Tańczy jak szalona".

Instagram/dominika_tajner

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Robert Lewandowski szpanuje autem za miliony. Luksus, na który może sobie pozwolić tylko król piłki (FOTO)
  3. Tragedia na Pomorzu, są ofiary śmiertelne. Ratownik nie mógł dłużej milczeć, powiedział wszystko
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News