Singielka Dominika Tajner poznała nową partnerkę Wiśniewskiego, która jest w ciąży. Nie ma co zbierać po reakcji gwiazdy

Singielka Dominika Tajner poznała nową partnerkę Wiśniewskiego, która jest w ciąży. Nie ma co zbierać po reakcji gwiazdy Źródło: Instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner wyjawiła mediom sekrety dotyczące relacji, która obecnie łączy ją z jej byłym mężem, Michałem Wiśniewskim. Mimo rozwodu para wciąż utrzymuje kontakty. Jej komentarz dotyczący nowej partnerki znanego piosenkarza może jednak wiele zdradzić na temat tego, co dzieje się między nimi.

Dominika Tajner nie kryje się z tym, że utrzymuje przyjazne relacje z byłym mężem, Michałem Wiśniewskim. Gwiazda po rozwodzie nie odnalazła jeszcze nowej miłości, chociaż jej były partner nie szczędził ani chwili i już w wakacje poznał swoją nową, drugą połówkę, z którą teraz oczekuje dziecka. Biorąc pod uwagę to, że Wiśniewskiego i Tajner łączył aż siedmioletni związek, pojawia się pytanie, jak w tym wszystkim odnajduje się nowa partnerka piosenkarza. Dominika Tajner nie ma na jej temat żadnych złudzeń.

Dominika Tajner komentuje swoją relację z Michałem Wiśniewskim

Rozwód po siedmiu latach małżeństwa nie może przejść gładko. Różni ludzie odmiennie radzą sobie z takimi problemami. Niektórzy zamykają się w sobie, inni od razu szukają nowego romansu. Dominika Tajner ewidentnie należy do tej pierwszej grupy, Michał Wiśniewski natomiast do drugiej. Była żona piosenkarza mówi, że mimo tego, iż ich związek się wypalił, wciąż utrzymują w miarę normalny, choć zapewne zdawkowy, kontakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać. Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą - powiedziała dziennikarzom Dominika Tajner.

Nowa partnerka Wiśniewskiego wzbudza w niej jednak wątpliwości

Dominika Tajner mówi, że miała okazję poznać nową partnerkę Michała Wiśniewskiego. Dziennikarze rzecz jasna zainteresowali się, czy panie przypadły sobie do gustu. W takich sytuacjach ciężko stwierdzić, jakie uczucia mogą obudzić się zarówno w nowej miłości, jak i w byłej żonie. Reakcja Tajner na te pytania nie pozostawia żadnych złudzeń, nie ma co zbierać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

 - Poznałam jego nową partnerkę. Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami - powiedziała wprost w rozmowie z mediami była żona Michała Wiśniewskiego.

Wnioskując z jej wypowiedzi, na trwałą i głęboką relację między dwiema paniami nie ma więc co liczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: jastrząb post

Następny artykuł