Dominika Tajner nie wytrzymała po wieści o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. Odpowiedziała w jednoznaczny sposób

Dominika Tajner nie wytrzymała po wieści o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. Odpowiedziała w jednoznaczny sposób Źródło: .

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się jakiś czas temu, ale piosenkarz nie był długo sam. Związał się z nową partnerką, a najświeższe plotki sugerują, że kobieta spodziewa się dziecka. Na tę informację w bardzo znaczący sposób zareagowała Tajner.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Portale rozpisywały się o ich życiu, fani z niecierpliwością wyczekiwali nowych doniesień. Sami celebryci wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Swój związek przypieczętowali przecież tak istotnym znakiem, jak tatuaże swoich imion. Wkrótce jednak małżeństwo się rozpadło, a tatuaże pozostały.

Dominika Tajner dosadnie reaguje na doniesienia

Lider zespołu Ich Troje niedługo pozostał samotny. Media szybko odkryły, że Michał Wiśniewski wszedł w nowy związek i planuje z kolejną wybranką ślub. Niektórym, nawet najwierniejszym, fanom być może trudno już zliczyć, ile razy żenił się ich idol, ale wniosek z dużej liczby zaślubin może być jeden - Michał Wiśniewski staje na ślubnym kobiercu zbyt pochopnie. Boleśnie przekonała się o tym Dominika Tajner.

Jednak zanim dojdzie do piątego ślubu Wiśniewskiego, może on po raz piąty zostać ojcem. Póki co gwiazdor ma czworo nastoletnich dzieci, które łączą niespotykane imiona: Vivienne, Etiennette, Fabienne i Xaviera. W ostatnią środę portal Pudelek podał wiadomość, że nowa partnerka Wiśniewskiego prawdopodobnie jest w ciąży. Doniesienia te nie zostały jeszcze potwierdzone. Ale stanowczo zareagowała na nie Dominika Tajner. I tę reakcję pokazała na swoim Instagramie.

Symboliczny gest Dominiki Tajner

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dniu, w którym pojawiły się pierwsze plotki o piątym dziecku Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner opublikowała znaczące Insta Story. Pokazuje na nim swoje przedramię, na którym nie ma ani śladu wytatuowanego imienia "Michał".

- Gdzie jest tatuaż? - napisała celebrytka pod zdjęciem. Usunięcie imienia byłego męża można chyba interpretować jako wyraźny sygnał, że wspólną przeszłość obok Michała Wiśniewskiego gwiazda zostawia już poza sobą.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

 

Jednak to nie Dominika Tajner pierwsza zdecydowała się usunąć symboliczny tatuaż. Wcześniej zrobił to też piosenkarz. Pod koniec lipca pozbył się z przedramienia imienia żony, po czym zastąpił je nowym wzorem - dokładnymi datami narodzin swoich dzieci. Możliwe, że wkrótce będzie musiał wystarać się o nową, piątą datę. Fani niecierpliwie wyczekują potwierdzenia plotek.

Źródło: Screen/ Instagram/ dominika_tajner

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Pudelek

Następny artykuł