Dominika Tajner
youtube.com/tvnpl | youtube.com/Onet Rano
Klaudia Bochenek - 5 Stycznia 2020

Apoloniusz Tajner szczerze mówi o młodszej o 37 lat żonie i maleńkim dziecku. Dominice Tajner może być przykro

Dominika Tajner śledzi to, co jej tata mówi w mediach. Jest z nim też bardzo zżyta, więc mogło ją zaboleć to, co Apoloniusz Tajner wyjawił w ostatnim czasie. Choć jest dorosła, z pewnością może czuć się zazdrosna i smutna.

Dominika Tajner zdecydowanie może poczuć się źle słysząc słowa swojego taty. Apoloniusz Tajner w szczerej wypowiedzi na temat swojej rodziny, nawiązał poniekąd do Dominiki.

Apoloniusz Tajner rozczulająco wypowiedział się na temat swojego synka

Związek 65-letniego Apoloniusza Tajnera i młodszej od niego o 37 lat Izabeli Podolec od początku był traktowany prześmiewczo w polskim show-biznesie. Złośliwi wytykali różnicę wieku i nie przewidywali poważniejszej relacji. Jednak nie tak dawno byłemu trenerowi Adama Małysza urodził się syn, a jeszcze wcześniej zdecydował się wziąć cichy ślub z partnerką. Okazuje się, że w starszym wieku idealnie odnajduje się w roli taty.

Rosół to smaczna zupaNa rosole powstaje biała piana? Musisz szybko reagować, cała zupa może się nadawać tylko do wylaniaCzytaj dalej

- Bardzo dobrze. Syn dodał mi bardzo dużo sił. Jest tak uroczy, że czuję się doładowywany energią codziennie. To jest inne ojcostwo. Myślę, że takie bardziej świadomie. Mam na nie więcej czasu. Kiedyś to wszystko było w biegu. Dzieci dorastały, rzadko je widywałem. Wtedy budowałem swoją pozycję. W tej chwili mogę więcej czasu im poświęcić i brać udział w wychowaniu tego dziecka. To jest dopiero początek, ale świetnie się z tym czuję - zachwycał się Apoloniusz Tajner.

Dominika Tajner po wypowiedzi swojego taty musiała przeżyć cios prosto w serce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta na ulicyPies zaginął i wrócił po kilku dniach, a przy obroży miał przyczepioną notatkę. Właściciele przeczytali i zalali się łzamiCzytaj dalej

Apoloniusz Tajner zdradził również, jakie są jego obowiązki przy dziecku i jak pomaga żonie.

- Jak jestem w domu to zajmuję się wszystkim, czyli tym samym, co żona. Od karmienia po przewijanie, kąpiele i nocne wstawanie. Natomiast mam pracę i jak mnie nie ma, to żona musi sobie sama poradzić - zdradza były trener skoczków. Dominika Tajner musiała być mocno zawiedziona po opowieściach swojego taty.

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Tak jak wyżej przyznał tata Dominiki Tajner, dziś jest świadomym ojcem. Dawniej cały czas był w biegu, praca paliła mu się w rękach, często wyjeżdżał i brał udział w dziesiątkach projektów. Dominika Tajner może czuć się przygnębiona, ponieważ tata nie poświęcał jej tyle czasu, ile poświęca swojemu najmłodszemu, trzeciemu dziecku. Tak będzie najpewniej jeszcze długo, ponieważ Apoloniusz Tajner nie ma tylu obowiązków zawodowych, co kiedyś. Mały synek jest jego oczkiem w głowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Michał SzpakPowód jest bardzo smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieciCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News