Gratulacje sypią się jak z rękawa. Dominika Tajner ujawniła wszystko przed piątym ślubem Wiśniewskiego

Gratulacje sypią się jak z rękawa. Dominika Tajner ujawniła wszystko przed piątym ślubem Wiśniewskiego Źródło: youtube/ JastrzabPost/

Dominika Tajner w końcu podzieliła się z fanami informacją, na którą tak długo czekali. Tak niebywała nowina, i to przed piątym ślubem jej byłego już męża, może odbić się sporym echem.

Dominika Tajner, od rozwodu z liderem Ich Troje, starała się nie mówić zbyt wiele o swoim życiu osobistym, a tym bardziej uczuciowym. Choć nie jest tajemnicą, że gwiazdor nie próżnował, ona wolała nie pobudzać plotek i dyskusji, by móc w spokoju uporządkować sobie wszystko na nowo. Teraz nie pozostawiła żadnych złudzeń, że w końcu jej się to udało, a internautom przekazała radosną nowinę. 

Tuż przed piątym ślubem Wiśniewskiego Dominika Tajner ujawniła świetną wiadomość 

Sobotni poranek zaczął się z niezłym przytupem w świecie show-biznesu. Choć od kilku dni dyskusje i tak nie cichną po tym, jak Michał Wiśniewski i jego ciężarna partnerka poinformowali, że niebawem zamierzają się pobrać, teraz zrobi się jeszcze głośniej. Internauci byli zmartwieni, że podczas gdy wokalista zaledwie chwilę po rozwodzie spotykał się z nową kobietą, Dominika Tajner przygasła i niewiele mówiła o swoim życiu. 

Teraz fani celebrytki mogą na dobre zapomnieć o niepewności, Dominika bowiem z dumą poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że również jest w związku. Córka Apoloniusza Tajnera nie zdradziła jednak, kim jest ten szczęśliwiec, ani od jak dawna trwa w nowej relacji, bo zdecydowała się jedynie na zmianę profilowego statusu na "W związku". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gratulacje sypią się z każdej strony 

Internauci postanowili dać czas Dominice, by szczegółami na temat związku podzieliła się wtedy, gdy uzna to za właściwe, a tymczasem zasypali ją gratulacjami, które ona z chęcią lajkuje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka

2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

- Udanego związku, a jeszcze piękniejszej miłości - czytamy. 

- Dużo szczęścia Wam życzę - pisze internautka. 

- Miłości kochana, oby jak najdłużej - dodaje kolejna. 

- Szczęścia - życzy jeszcze inna. 

facebook/tajner_dominika/

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News