Kim jest brat Dominiki Tajner? Kiedyś znała go cała Polska, teraz spotyka się ze zjawiskową pogodynką

Kim jest brat Dominiki Tajner? Kiedyś znała go cała Polska, teraz spotyka się ze zjawiskową pogodynką Źródło: Instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner jest córką legendarnego trenera polskich skoczków narciarskich. Nie dziwi zatem, że jej brat poszedł w ślady taty, ale to nie koniec zaskakujących wieści. Żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, że Tomisław Tajner spotyka się z zjawiskową pogodynką.

Dominika Tajner od czasu rozpoczęcia sprawy rozwodowej z Michałem Wiśniewskim zaczęła coraz częściej korzystać z Instagrama. Po spotkaniu w egzotycznej Tunezji ze swoją agentką opracowała dalszy plan działania - córka Apoloniusza Tajnera chce wbić się w świat celebrytów. Ostatnio na Instastory zdradziła interesujący fakt na temat jej brata.

Dominika Tajner ma brat sportowca. Zajmuje się skokami narciarskimi

Tomisław Tajner miał w domu prawdziwą inspirację do skoków narciarskich - jego ojciec jest prawdziwą, trenerską legendą tej dyscypliny. Nie dziwi więc, że urodzony w 1983 brat Dominiki również zajął się sportami zimowymi. Swoje pierwsze kroki w sporcie stawiał w kombinacji norweskiej - dyscyplinie, która łączy bieg ze skokami narciarskimi. W 1999 roku, kiedy miał tylko 16 lat, zdobył nawet mistrzostwo Polski. Próbował swoich sił także jako skoczek narciarski. Udało mu się nawet wystartować na olimpiadzie w 2002 roku. 8 lat później, po nieudanych kwalifikacjach do Pucharu Świata w Zakopanem, zdecydował się na zakończenie sportowej kariery.

Po zakończeniu prób w sporcie sam został trenerem, tak jak jego ojciec Apoloniusz. Wrócił do kombinacji norweskiej, w której odnosił największe sukcesy. Obecnie obejmuje funkcje trenera reprezentacji polski juniorów.

Dominika Tajner wyjawiła, że jej brat spotyka się z piękną pogodynką

Celebrytka na swoim Instastory pokazała zdjęcie swojego brata, któremu pada w objęcia znana pogodynka - Klaudia Wiśniowska. Wcześniej nikt nie wiedział o związku trenera ze znaną prezenterką, a Dominika Tajner potwierdziła to podpisem zdjęcia.

- Mój ukochany Braciszek ze swoją piękną i mądrą dziewczyną - napisała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klaudia Wiśniowska w wywiadzie z Plejadą przyznała, że to właśnie córka Apoloniusza Tajnera zainicjowała spotkanie z Tomisławem. Nie wiadomo, ile w tym dzieła przypadku, a ile celowego działania Dominiki. Para zapewnia jednak, że nie planuje afiszować się swoim związkiem w mediach.

- Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i… z czasem zostaliśmy parą [...] Raczej nie zobaczycie nas na okładce kolorowych gazet. - przyznała Pogodynka w wywiadzie.

Źródło: Instagram/dominika_tajner

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu
  4. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu