Dominika ma najgorsze możliwe wstydliwe nazwisko. Ukrywa się przed policją, popełniła straszny czyn

Dominika ma najgorsze możliwe wstydliwe nazwisko. Ukrywa się przed policją, popełniła straszny czyn Źródło: Fot. Policja

Dominika jest poszukiwana przez policję. Popełniła straszne oszustwo, za które grozi jej, według kodeksu karnego, nawet 8 lat pozbawienia wolności. 34-letnią kobietę łatwo rozpoznać, ponieważ od urodzenia ma charakterystyczne nazwisko, które wyróżnia ją z tłumu. Jeśli je usłyszysz - nie zwlekaj i powiadom policję.

Dominika ma 34 lata, około 172 cm wzrostu, a także około 50 kg wagi. Policja w całej Polsce chce ją aresztować, bo popełniła oszustwo, a także fałszerstwo. Jeśli chcesz pomóc w zidentyfikowaniu jej obecnego miejsca pobytu, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Limanowej. Nie powinno to być trudne. Dominika ma charakterystyczne nazwisko, które mocno odróżnia ją od reszty społeczeństwa.

Dominika Fiut poszukiwana za przestępstwo

Kobieta, którą poszukuje komenda z woj. małopolskiego, jak podaje portal "Warszawa w pigułce", popełniła przestępstwo z KK 286 (z § 1), a także KK 270 (z § 1). Popełnione przez nią oszustwo i fałszerstwo (jak podaje policja) musi być poważne, bowiem według źródła obecnie kobieta poszukiwana jest przez funkcjonariuszy w całym kraju, którzy prowadzą właśnie w jej sprawie śledztwo.

Dominikę Fiut łatwo rozpoznać, ponieważ ma nazwisko, które natychmiast rzuca się w oczy, a także wywołuję oczywistą reakcję. Dominika Fiut powinna zostać łatwo rozpoznana w każdym miejscu, gdzie trzeba okazać dokument potwierdzający tożsamość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rysopis Dominiki Fiut podany przez Policję z Limanowej jest następujący: waga typowa dla drobnej kobiety, czyli około 50 kg, szczupła sylwetka, około 172 cm wzrostu, długie włosy w kolorze jasnego blondu, niebieskie oczy, prosty nos, przylegające uszy. 

Osoby znające miejsce pobytu Dominiki Fiut proszone są przez funkcjonariuszy o skontaktowanie się z policjantami pod nr tel.: 18 33 79 401 lub 18 33 79 450 (Wydział Kryminalny KPP w Limanowej). Jest możliwość także skontaktowania się z policją za pośrednictwem adresu e-mail: kpp@limanowa.policja.gov.pl.

Fot. Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródła: Warszawa w Pigułce / Policja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News