Wygląd Dominiki Ostałowskiej wzbudził ogromny niepokój u fanów. Co się dzieje z gwiazdą "M jak miłość"?

Wygląd Dominiki Ostałowskiej wzbudził ogromny niepokój u fanów. Co się dzieje z gwiazdą "M jak miłość"? Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Dominika Ostałowska w ostatnim czasie miała uciążliwy problem ze swoją wagą. Fani serialu "M jak Miłość" zaczynają się niepokoić o zdrowie aktorki.

Dominika Ostałowska znana jest z wielu filmów i seriali, a rola w "M jak Miłość" przysporzyła jej sporo popularności. Stała się obiektem zainteresowań portali plotkarskich i paparazzich. Niestety, jakiś czas temu na jaw wyszły jej problemy zdrowotne.

Aktorka miała problemy z nadwagą i często spotykał ją efekt jojo, co razem ze znacznym wzrostem popularności nie okazało się dobrym połączeniem - Ostałowska przyznała, że musiała wizytować psychoterapeutę! 

Dominika Ostałowska - kłopoty z waga

Ostałowska przyznała się w 2015 roku, że planuje zrzucić aż 20 kilogramów - radziła się w tej kwestii, u wieli lekarzy i dietetyków. Nie wiedziała jednak, że może to skończyć się powikłaniami zdrowotnymi. Aktorka przerzuciła się na dietę opartą głównie na owocach i warzywach. Dzięki temu schudła o 10 kg, czyli o połowę mniej niż planowała.

Mimo schudnięcia, po jakimś czasie jej waga wróciła do podobnego stanu. W 2016 podejrzewano, że może to wynikać z problemów z tarczycą, ale ta diagnoza okazała się błędna. Stan aktorki był poważny - lekarze musieli przeprowadzić zabieg, po którym aktorka miała podtrzymywany mięsień sercowy za pomocą elektrody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejną próbą było przejście na dietę opartą na kapuście. Mimo schudnięcia o 8 kilogramów - nie osiągnęła zamierzonego efektu, co powodował nieregularny tryb życia. Obecnie aktorka przerzuciła się na podjęcie się ćwiczeń i dietę pudełkową. Być może przy tej próbie, Ostałowskiej uda się osiągnąć pożądaną wagę.

Dominika Ostałowska - kim jest

Aktorka urodzona w 1971 roku jest wychowanką Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza. Aktorstwo ma we krwi - jej ojciec, Ryszard Ostałowski również był aktorem. W filmie zasłynęła rolą w polskim dramacie psychologicznym "Łagodna" którego scenariusz oparty był na podstawie tekstu Fiodora Dostojewskiego. Grała także w wielu serialach, takich jak "M jak Miłość" czy "Przyjaciółki". W 1983 roku dubbingowała w polskich wersjach językowych myszkę Minnie, a w 1995 Pocahontas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News