Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy

Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy Źródło: fot. youtube.com/Kulczyk Foundation

Dominika Kulczyk, która jest jedną z dziedziczek wielkiego wielomiliardowego majątku zmarłego Jana Kulczyka, niezwykle ostro zaatakowała PiS. Manifest antyrządowy został wygłoszony przy okazji wręczania nagród filmowych.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera w Krakowie jedną z nagród wręczała sama Dominika Kulczyk. Film "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej został uznany za najlepszy polski film fabularny. Właśnie Szumowskiej nagrodę wręczała najbogatsza Polka. Zanim jednak to zrobiła, pozwoliła sobie na wyjątkowo ostre słowa pod adresem partii rządzącej. To prawdziwy manifest antyrządowy.

Dominika Kulczyk wygłasza manifest antyrządowy

Film "Twarz" przedstawia historię człowieka, który jest odrzucony przez lokalną społeczność z powodu przeszczepu twarzy po wypadku. W tym kontekście miliarderka przedstawiła swoją wizję obecnej Polski oraz swoją opinię na temat władzy. - Szanowni Państwo, lubicie być sobą? Lubicie być autentyczni? Lubicie mieć swoją drogę, na której jest miejsce na pasję, prawdę, szaleństwo, też na sukces i taką wielką satysfakcję, że jesteśmy tacy, jacy chcemy być? Czy może lepiej jest żyć w świadomości, że żyjemy wśród krytyki, w pruderii, że żyjemy w hejcie? - zaczęła najbogatsza kobieta w kraju. - Bo taka niestety chce być Polska PiS-u - hejt, brak szacunku dla tego, że każdy ma prawo być sobą. Takim sobą, jakim pragnie być. Brak szacunku dla wolności, po prostu "inności", szacunku dla drugiego człowieka – czy jest to niepełnosprawny, kobieta czy ktoś wolny - dodała.

Miliarderka nie chce "polski PiS"

Kobieta podkreśliła przed wręczeniem nagrody, że takiej Polski, jaką opisała wcześniej nie chce. To zaś jej zdaniem wiąże się bezpośrednio z partią rządzącą. Dlatego też stwierdziła, że nie chce PiS-u. - W związku z tym bardzo nisko się kłaniam i bardzo szanuję tych, którzy mają odwagę i uczciwość pokazać prawdziwą twarz i nie boją się swojej własnej twarzy, nawet jeśli mieliby ją stracić - dodała ponownie nawiązując do treści nagrodzonego filmu.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kulczykowie w panice. Jest nowy ranking najbogatszych Polaków
  2. Partnerka Kulczyka ujawniła jego NAJWIĘKSZĄ TAJEMNICĘ
  3. PiS wymierza siarczysty policzek najbogatszym. Tego im nie wybaczą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News