Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Fani zdębieli, ile ona musiała ważyć?!

Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Fani zdębieli, ile ona musiała ważyć?! Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

Dominika Gwit pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia z miejsca stała się hitem Internetu. Aktorka postanowiła zaprezentować fotografię z powodu wyjątkowej okazji, bowiem dzisiaj jest 1. czerwca. Fani zastanawiają się, ile ważyła popularna aktorka, gdy miała zaledwie kilka lat.

Dominika Gwit z okazji Dnia Dziecka życzyła wszystkim internautom spełnienia marzeń, a także podzieliła się z nimi swoimi zdjęciami z dzieciństwa, co zrobiło także wielu innych celebrytów i gwiazd. Zdjęcia te z pewnością zapadną w pamięć fanom aktorki.

Dominika Gwit pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, w czasie którego dzieci czują się wyjątkowe, a rodzice po raz kolejny w roku mogą w szczególny sposób zaakcentować miłość, którą odczuwają względem swoich pociech.

Dzień dziecka to specjalna okazja, aby odkryć w sobie dziecko, a także powspominać czasy swojego dzieciństwa. W końcu większości kojarzy się ono z przyjemną, beztroską atmosferą.

Wiele gwiazd i celebrytów postanowiło dzisiaj pokazać internautom swoje zdjęcia z przeszłości. Mogliśmy podziwiać między innymi Julię Wieniawę czy Małgorzatę Rozenek, które były zdaniem użytkowników sieci niezwykle uroczymi dziećmi.

Nie inaczej było w przypadku Dominiki Gwit, która także uraczyła obserwatorów swojego Instagrama zdjęciami z czasów dzieciństwa. Na jednym z nich mała Dominika pozuje z lodem w ręku - szczerze uśmiechając się przed zbliżającą się ucztą. Na kolejnym widzimy jak Gwit z uroczym kwiatkiem być może szykowała się na bal przebierańców dla dzieci w przedszkolu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj Gwit czuła się jakby miała zaledwie kilka lat

Dominika Gwit opublikowała także zdjęcie, na którym widzimy, jak za chwilę ruszy w szaloną podróż motorówką. Najwyraźniej właśnie takie chwile przepełnione adrenaliną kojarzą się Dominice Gwit z dzieciństwem.

Fot. Instagram/Dominika Gwit

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Królowa Elżbieta nienawidzi księżnej, chce się jej pozbyć. Doniesienia zagranicznej prasy o rodzinie królewskiej odbierają mowę
  4. Powiało chłodem. 16-letnia celebrytka stanowczo o tym, jak ubiera się 14-letnia Roksana Węgiel
  5. Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem?! Król disco polo jednym zdaniem zrobił porządek
  6. Polsat przekazuje pilny apel polskiej policji. Chodzi o wasze zdrowie, a nawet życie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News