Dominika Gwit naprawdę to zrobi. Fani martwią się o jej zdrowie

Dominika Gwit naprawdę to zrobi. Fani martwią się o jej zdrowie Źródło: Fot. Instagram

Dominika Gwit to polska aktorka, która codziennie musi zmagać się z prawdziwą plagą dzisiejszych czasów - mową nienawiści w Internacie. Kobieta nosi rozmiar nieco większy niż przeciętna Polka, a tego nie potrafią darować jej użytkownicy mediów społecznościowych. Po tym, co ostatnio oznajmiła, ataki tylko się nasiliły.

Dominika Gwit przestała pojawiać się na ekranie, a jej kunszt aktorski podziwiać można już tylko w teatrze. Taki stan rzeczy tylko umocnił krytyczne komentarze kierowane w jej stronę. Ludzie przestali widzieć w niej aktorkę, a zaczęli skupiać się na jej wyglądzie.

Dominika Gwit ma wielkie pragnienie. "Każda kobieta po ślubie tak ma"

W jednym z ostatnich wywiadów aktorka szczerze wyznała, że chciałaby zostać mamą. Nie jest to pierwszy raz, kiedy kobieta porusza tę kwestię. Już wcześniej opowiadała o swoim pragnieniu podczas rozmowy dla magazynu "Viva". - Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym żeby urodzić dziecko - śmiało stwierdziła aktorka. Gwit zabierała głos w tej sprawie już wcześniej. Wówczas kobieta oświadczyła, że w związku z ewentualną ciążą planuje zadbać o siebie i o swoją wagę. Zaznaczyła przy tym, że nie chce być znowu szczupła, bo jej celem jest zupełnie coś innego. - Oczywiście chcemy mieć dziecko i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej (...) Nie chce być szczupła, ja chcę być zdrowa - oznajmiła Dominika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Gwit chwali się stylizacją. W komentarzach wojna o jej nadwagę

Fani Dominiki bardzo martwią się o to, że ciąża przy jej obecnej nadwadze może być ona zagrożeniem dla jej życia. Niestety, oprócz przyjaznych jej komentarzy, jak zwykle pojawiły się również te przykre. Jedna z kobiet podających się za lekarza podważyła, że otyłość Dominiki wynika z chorób. Jej zdaniem jest dokładnie odwrotnie. - Ale insulinooporność i zespół metaboliczny są wywołane przez nadwagę. Te choroby nie powodują zwiększenie masy ciała. Właśnie utrata kilku nawet kg powoduje, że stabilizuje się ciśnienie krwi i glukoza. A zespół metaboliczny może doprowadzić do chorób układu krążenia - napisała kobieta posługująca się pseudonimem dr_justa Znalazły się również matki, które nie omieszkały podkreślić, że o szczupłą sylwetkę da się dbać nawet przy dwójce dzieci. - ja jestem matka dwójki dzieci i trzymam wagę od lat. Nie szukam wymówek tylko Zapierdalam na siłowni równo, jem zdrowe rzeczy i po prostu o siebie dbam - brzmiał kolejny komentarz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek w szokujących słowach o szlachetnej paczce. „Podziwiam was za to, że Wam się chce”
  2. Rolnik z TVP odrzucił jej miłość. Dziś kobieta wygląda jak milion dolarów!
  3. Krystyna Pawłowicz robi sobie przerwę w kuracji i brutalnie atakuje dziennikarzy
  4. Reżyser da jej popalić. Małgorzata Kożuchowska w szokujących słowach o swojej ostatniej roli
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News