Dominika Gwit zamilkła. Znalazła przerażający powód tycia, teraz chudnie w zastraszającym tempie

Dominika Gwit zamilkła. Znalazła przerażający powód tycia, teraz chudnie w zastraszającym tempie Źródło: Instagram/Dominika Gwit

Dominika Gwit znów chudnie - tak przypuszczają internauci, którzy obserwują jej profil w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że aktorka chce uniknąć medialnego szumu wokół swojego postanowienia.

Dominika Gwit stała się niezwykle popularna za sprawą swojej spektakularnej metamorfozy. Aktorka schudła prawie 50 kg i inspirowała innych do podjęcia wytrwałej pracy nad sobą. Jej fani byli zaskoczeni, gdy po niedługim czasie aktorka znów zaczęła przybierać na wadze. Mówi się nawet, że zrzucone kilogramy nadrobiła z nawiązką.

W ostatnich miesiącach Dominika Gwit musiała mierzyć się z olbrzymią ilością negatywnych komentarzy na swój temat. 30-latka nie dała się zdołować i wciąż przekonywała internautów, że bardzo dobrze czuje się w swoim ciele. Wspierał już jej mąż Wojciech Dunaszewski, który również zmagał się z otyłością i doskonale wie, z jak bolesnymi docinkami spotyka się jego żona.

Dominika Gwit sporo przytyła. Powodem miała być choroba

Dla Dominiki Gwit efekt jojo nie okazał się dramatem. Gwiazda w szybkim tempie nie tylko wróciła do dawnego kształtu, ale nabrała jeszcze więcej ciała. Z tego powodu wiele osób podważało jej wcześniejsze teorie na temat odchudzania.

Aktorka przekonywała, że bardzo dobrze czuje się w swoim ciele, jednak później okazało się, że jej tycie ma związek z chorobą. Dominika Gwit dopiero niedawno otrzymała prawidłową diagnozę lekarską:

- Wreszcie w tym roku zostałam prawidłowo zdiagnozowana. Cierpię na insulinooporność i zespół metaboliczny. Dostałam leki, regularnie odwiedzam panią doktor - mówiła w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dominika Gwit znów chudnie. Tym razem nie komentuje zmian

Internauci bacznie obserwują Dominikę Gwit i jej ostatnie zdjęcia na Instagramie dały im sporo do myślenia. Fotografia z majówki sprowokowała internautów do zadawania pytań. Wiele osób zauważyło, że 30-letnia aktorka znów zaczyna chudnąć. Nie doczekali się jednak na komentarz ze strony gwiazdy.

Dominika Gwit zamilkła i nigdzie nie pisze o swojej wadze czy stosowanej diecie. Wiele wskazuje na to, że tym razem aktorka zamierza wprowadzić zmiany bez medialnego szumu. Do tej pory nie pojawił się żaden oficjalny komentarz w tej sprawie. Póki co są to jedynie domysły i spekulacje. Efekty postanowienia aktorki - jeśli faktycznie zamierza schudnąć - dadzą o sobie znać w odpowiednim czasie.

Tak wygląda Dominika Gwit. Aktorka nie komentuje zmian i nie odpowiada na pytania internautów:

Instagram/Dominika Gwit-Dunaszewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News