Dominika Gwit w końcu się zdecydowała, fani zaniemówili. Pokazała wyjątkowo odważne zdjęcie

Dominika Gwit w końcu się zdecydowała, fani zaniemówili. Pokazała wyjątkowo odważne zdjęcie Źródło: Instagram.com dominikagwit

Dominika Gwit przekonuje, że w pełni zaakceptowała siebie i już nie zamierza walczyć z dodatkowymi kilogramami, które od lat jej towarzyszą. W końcu popularna aktorka podjęła decyzję, która zszokowała swoich fanów. Gwiazda pokazała się pod prysznicem, zasłania ją tylko zasłonka.

Dominika Gwit przekonuje, że nie ma problemu ze swoim ciałem i nie zamierza już więcej walczyć z nadmiarem kilogramów, który od lat jej towarzyszy. Aktorka pogodziła się z nadwagą, a fani bardzo doceniają jej swobodne podejście do swojej sylwetki. Niedawno gwiazda zaskoczyła wszystkich kontrowersyjnym zdjęciem, które opublikowała w sieci. Zasłania ją tylko zasłonka prysznicowa.

Dominika Gwit długo zmagała się z dodatkowymi kilogramami. W końcu pogodziła się z nadwagą

Popularna aktorka sporo czasu i energii włożyła w walkę o swoją sylwetkę. Widzowie poznali ją i pokochali jako pulchną dziewczynę, jednak aktorka długo nie mogła pogodzić się z nadmiarem kilogramów. Dzięki restrykcyjnej diecie i ćwiczeniom udało jej się w końcu spektakularnie schudnąć, a metamorfoza gwiazdy zszokowała wszystkich. Jednak radość aktorki z nowej figury nie trwała długo, bo wkrótce przez tzw. efekt jo-jo, wróciła do swojej dawnej wagi.

Dominika Gwit postanowiła porzucić walkę ze swoim ciałem i pogodzić się z dodatkowymi kilogramami. Dziś aktorka przekonuje, że jest szczęśliwa, czego nie doświadczała podczas trzymania restrykcyjnej diety i katowania się na siłowni. Jak sama twierdzi, wtedy zupełnie nie czuła się sobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Gwit opublikowała w sieci tajemnicze zdjęcie

Niedawno gwiazda opublikowała na swoim Instagramie kontrowersyjne zdjęcie. Gwit poinformowała fanów, że w końcu podjęła decyzję i wzięła udział w rozbieranej sesji fotograficznej.

- Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce - napisała w opisie swojego zdjęcia Dominika Gwit.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

Na fotografii widać aktorkę, która prawdopodobnie znajduje się w łazience, a jej ciało okrywa zasłonka prysznicowa. Gwiazda zapowiedziała, że rozebrała się w szczytnym celu, a zaskoczeni fani już nie mogą się doczekać, kiedy usłyszą o szczegółach tej nietypowej sesji zdjęciowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kto jest najgorętszą partnerką piłkarza? Anna Lewandowska w pierwszej 10 rankingu
  3. Kinga przeczytała zaproszenie na ślub i oniemiała. Poczuła się dotkliwie upokorzona
  4. Nieludzkie, porwał 2 nastolatków i zmusił ich do przerażających czynów. Szczegóły przyprawiają o ciarki
  5. W studni znaleziono noworodka. Na jaw wyszła prawda o matce dziecka, mieszkańcy przeżyli wstrząs
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News