Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit

Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit Źródło: YouTube/tvnpl

Dominika Gwit przeszła w swoim życiu ogromną metamorfozę. Dzięki diecie i ćwiczeniom udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, lecz co o jej wadze sądzi matka dziewczyny? Skomentowała cały rozgłos wokół córki w zadziwiający sposób.

Dominika Gwit jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Rzeszę fanów zdobyła dzięki roli w głośnym filmie "Galerianki" oraz w popularnym serialu "Przepis na życie". Sympatycy młodej aktorki kibicowali jej, gdy postanowiła schudnąć. Wsparcie czuła także ze strony rodziny, w tym matki, z którą jest mocno związana. Kobieta potrafi jednak zaskoczyć - przez jej ostatnią wypowiedź oczy wyjdą Wam z orbit. 

Dominika Gwit schudła 50 kilogramów. "To nie była ta sama kobieta"

Dominika Gwit w pewnym momencie swojego życia przeszła niesamowitą metamorfozę. Postanowiła przejść na dietę i wywalczyć szczupłą sylwetkę. Jak pisał portal Rmf.fm, młoda gwiazda zaczęła odchudzanie w 2014 roku i, dzięki diecie połączonej z treningami, udało jej się zbić wagę aż o 50 kilogramów. To niesamowity wyczyn, a matka aktorki opowiadała wówczas, że mocno wspiera córkę w tym postanowieniu.

Wkrótce okazało się, że tak szybka utrata wagi nie była korzystna dla zdrowia młodej dziewczyny. To wtedy matka dziewczyny zdecydowała się na zaskakujące wyznanie, które wbija w ziemię. 

- Jak była za chuda, to nie była ta sama kobieta. Zgasła - zaskakująco wyznała kobieta, która musiała odczuć ulgę, gdy Dominika zaczęła znów przybierać na wadze.

Na tym jednak nie koniec zadziwiających słów matki Gwit. 

Matka martwiła się o córkę. "Z wagą wróciła radosna Dominika"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O swoich doświadczeniach z okresu odchudzania Dominika Gwit podzieliła się w książce "Moja droga do nowego życia". Jak się okazuje, zmiana sylwetki wiązała się z pogorszeniem stanu psychicznego młodej aktorki. To zaniepokoiło matkę i to właśnie miała na myśli, gdy mówiła, że jej córka "zgasła". Potem dał o sobie znać efekt jo-jo, a Gwit zaczęła przybierać na wadze.

- Z wracającą wagą wróciła radosna Dominika. […] Cieszyliśmy się razem z nią, że chudnie. W pewnym momencie uznałam, że za mocno - cytował matkę Dominiki portal Pudelek

Kobieta zauważyła zależność między wagą, a humorem dziewczyny. Będąc szczuplejszą, traciła jednocześnie energię i radość. Gdy znów zaczęła tyć, natychmiast wracał dobry nastrój. Aktorka przyznaje, że akceptuje swój wygląd, a najważniejsze jest dla niej zdrowie. Podobnie dla matki dziewczyny - kobieta wspierała córkę w każdej sytuacji, lecz przede wszystkim ważne jest dla niej jej zdrowie i szczęście, a nie szczupła sylwetka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne informacje TVN z samego rana. Nie żyje 39 osób
  2. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska nie spoczywa sama, została pochowana w cudzym grobie
  3. Alert pogodowy z samego rana! W Polskę uderzą zapowiadane od dawna, potężne nawałnice
  4. Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę
  5. Żałobne informacje TVP. Niestety, zmarł

Źródło: Lelum

Następny artykuł