Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Fani nie dowierzają

Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Fani nie dowierzają Źródło: Instagram/Dominika Gwit

Dominika Gwit jest szczęśliwą małżonką już od ponad roku. Ostatnio dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z okazji tej rocznicy. Teraz wyszły na jaw informacje, które z pewnością zaskoczą nawet najwierniejszych fanów aktorki.

Dominika Gwit dla wielu jest pozytywną bohaterką celebryckiego świata. Aktorka znana jest z dystansu do siebie, poczucia humoru i z pozytywnego stosunku do życia. Gwiazda "Singielki" od roku jest w szczęśliwym małżeństwie. Teraz wyszły na jaw pewne informacje dotyczące jej rodziny, o których nigdy wcześniej nikt nie słyszał. 

Dominika Gwit jest mężatką od roku 

Dominika Gwit jest gwiazdą, która bardzo często dzieli się relacjami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Dzięki temu udało jej się zebrać sporą grupę oddanych fanów, którzy obserwują jej poczynania w sieci i wspierają aktorkę. 

Niedawno celebrytka świętowała swoją pierwszą rocznicę ślubu. Artystka wzięła ślub z montażystą telewizyjnym, Wojciechem Dunaszewskim, 7 lipca 2018 roku. Dopiero teraz światło dzienne ujrzała tajemnica tego związku. Dominika Gwit wcześniej nie wspominała o tym w wywiadach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajemnica małżeństwa 

Dominika Gwit podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze swojego ślubu w związku z pierwszą rocznicą tego wydarzenia. Aktorka w ramach świętowania wybrała się razem z mężem na romantyczną wycieczkę na Mazury, a dokładniej do Mikołajek. 

Wygląda na to, że parze wszystko układa się wspaniale. Miłość między nimi kwitnie i pojawiają się kolejne plany na wspólną przyszłość. Nie jest tajemnicą, że Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewskim kupili niedawno piękny dom w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że szykują się do poszerzenia swojej rodziny. Aktorka pierwszy raz wypowiedziała się na temat macierzyństwa. Para długo trzymała tę informację w sekrecie. 

- Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo - powiedziała w wywiadzie dla "Rewii", aktorka. 

Ten temat nigdy wcześniej nie był poruszany przez Dominikę Gwit. Wreszcie zdobyła się na to intymne wyznanie. Aktorka, która na co dzień inspiruje i zaraża pozytywną energią, z pewnością świetnie sprawdzi się w roli matki. Z okazji rocznicy ślubu wypada życzyć parze szczęścia i spełnienia swojego marzenia o posiadaniu dziecka

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  2. Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to jedno wydarzenie
  3. Policja mogła znaleźć wcześniej Dawidka? Ponure ustalenia mediów
  4. Policja poinformowała właśnie w TVN o odnalezieniu 5-letniego Dawidka. Tragiczny finał poszukiwań
  5. Kobieta wrzuciła staruszkę pod pociąg. Nagranie z miejskiego monitoringu przeraża
  6. Policja pilne wezwała Jackowskiego ws. Dawidka. Kulisy finału poszukiwań ścinają z nóg

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu