Dominika Gwit szczerze o swoim mężu. Długo ukrywała przed mediami te informacje

Dominika Gwit szczerze o swoim mężu. Długo ukrywała przed mediami te informacje Źródło: screen youtube.com/2T VISION PROMOTION

Dominika Gwit jest bardzo szczęśliwa jako żona i pokazuje to na każdym kroku. Niektóre kwestie związane ze swoim ślubem trzymała w ścisłej tajemnicy. O wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie.

Dominika Gwit już niedługo będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę ślubu, która przypada na 7 lipca. Nie da się ukryć, że ten rok minął jej bardzo przyjemnie, ponieważ Dominika doskonale odnajduje się w roli żony, a ze swoim ukochany świetnie się dogaduje. Nie przeszkadza im nawet fakt, że aktorka bardzo mało czasu spędza w domu, ponieważ praktycznie cały czas wyjeżdża, aby móc występować w kolejnych spektaklach, które uwielbia.

Niestety praca zawodowa Dominiki Gwit ogranicza jej czas, który mogłaby spędzić z mężem, ale jak sama przyznaje, udało jej się znaleźć pod tym względem złoty środek. Co więcej, jej małżonek doskonale wie, że teatr i występowanie na scenie jest jej potrzebne, jak rybie woda. Aktorka często wspomina o swojej rodzinie, jednak są pewne rzeczy, które trzymała przez długi czas w tajemnicy.

Dominika Gwit ukrywała to przez długi czas

O zaręczynach aktorki dowiedzieliśmy się przez jej profil na portalu Instagram. To właśnie tam Dominika zamieściła zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego. Widać było po jej minie, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie, a jej fani nie mogli pohamować swej radości. Jednak po tym wpisie temat ucichł na prawie rok.

Aktorka w żaden sposób nie zdradzała szczegółów odnośnie tego, gdzie ani kiedy ma się odbyć jej ślub. O wszystkim internauci, jak i media dowiedziały się już po fakcie, kiedy Dominika zamieściła kolejny przełomowy post na swoim profilu. Na zdjęciu widoczna jest para młoda, natomiast sam podpis nie pozostawiał najmniejszych złudzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Wyszłam za mąż!!! Zaraz wracam - napisała Dominika Gwit.

Zdjęcie zostało opublikowane dokładnie dzień po samej uroczystości, jednak do tego momentu od dnia zaręczyn aktorka całkowicie milczała na temat swojego ślubu. W ten sposób zapewne chciała uniknąć sytuacji, w której mogliby się na nim pojawić paparazzi oraz osoby niezaproszone. Bez wątpienia była to bardzo dobra decyzja z jej strony, ponieważ taki dzień, powinna spędzać w gronie najbliższych.

Teraz z radością wspomina dzień swojego ślubu.

 - Być żoną to cudowny stan. Nie mogę uwierzyć, że niebawem minie rok od ślubu. Jestem bardzo szczęśliwa, zakochana, wszystko dobrze się układa. Mam wspaniałego męża - mówi rozpromieniona Dominika Gwit.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nagle ODWOŁAŁ wszystkie koncerty! Powód mrozi krew w żyłach. Fani są przerażeni!
  2. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  3. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  4. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  5. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  6. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News