Dominika Gwit zdecydowała się powiedzieć prawdę o mężu. Zatroskanych fanów wbiło w fotele

Dominika Gwit zdecydowała się powiedzieć prawdę o mężu. Zatroskanych fanów wbiło w fotele Źródło: youtube.com/tvnpl

Dominika Gwit często i chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach. Ostatnio aktorka postanowiła podzielić się szczegółami ze swojego pożycia małżeńskiego i ujawniła, jak ją traktuje niedawno poślubiony mąż. Fani są zaskoczeni.

Dominika Gwit to znana i lubiana aktorka, która w ostatnim czasie jest jedną z wiodących gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka zyskała popularność dzięki udziałowi w filmie "Galerianki". Występowała również w takich serialach jak "Przepis na życie" czy "Singielka", a także w "Tańcu z Gwiazdami". Gwit obecnie skupia się na pracy w teatrze. Aktorka od ponad roku jest mężatką, a teraz zdecydowała się opowiedzieć o swoim ukochanym. Zatroskanych fanów wbiło w fotele. 

Dominika Gwit ujawnia tajemnice małżeńskie 

Aktorka stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu zeszłego roku. Wybrankiem uroczej artystki jest Wojciech Dunaszewski, jej wieloletni partner. Dominika Gwit postanowiła ujawnić, jaki jej mąż jest dla niej na co dzień. Nie każda kobieta może się pochwalić takim partnerem. Wszyscy fani, którzy martwili się o jej życie prywatne, mogą odetchnąć z ulgą. Takiego wsparcia na pewno może jej pozazdrościć wielu. 

- Mąż pomaga mi się przygotowywać, uczyć się tekstu. Mówi mi, że jest że mnie dumny. To jest bardzo ważne. - wyznała Dominika Gwit.

Wojciech, jeszcze jako narzeczony, towarzyszył swojej partnerce podczas zmagań na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ponadto jest zawsze obecny podczas ważnych dla Dominiki wydarzeń, np. przygotowania do spektakli czy ich premier. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wspiera ją wielu bliskich

Nie tylko mąż wspiera aktorkę w jej pracy artystycznej.

- Premiera to zawsze jest taki spektakl, który przyprawia o dreszczyk emocji. Zapraszamy wtedy dużo bliskich, przyjaciół. Jak się gra dla bliskich, to człowiek bardziej się stresuje. Na widowni był mój mąż i cała rodzina, także bardzo się cieszę - wyznała portalowi Jastrząb Post. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

 

Dominika Gwit obecnie występuje w spektaklu "Przemoc domowa", którego premiera odbyła się w ten poniedziałek w Warszawie. Aktorka zachwyciła tam wszystkich zgromadzonych swoją metamorfozą. Z takim wsparciem ukochanego na pewno było to dużo prostsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News