Koszmar Dominiki Gwit. Wylali na nią wiadro pomyj: „Ty świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz męża”

Koszmar Dominiki Gwit. Wylali na nią wiadro pomyj: „Ty świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz męża” Źródło: Instagram/Dominika Gwit

Dominika Gwit od początku swojej kariery zmaga się z hejterskimi komentarzami dotyczącymi swojego wyglądu. Aktorka opowiedziała o sytuacjach, w których wylewano na nią wiadro pomyj i nazywano "grubą świnią".

Dominika Gwit od początku swojej kariery musiała borykać się ze złośliwymi komentarzami dotyczącymi wyglądu. Dla wielu osób to, że aktorka waży nieco więcej jest niewybaczalne. Celebrytka szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z hejterami. Przyznała, że zdarzało się, że ludzie nazywali ją "grubą świnią". 

Dominika Gwit woli być zdrowa, niż chuda

Dominika Gwit jest osobą, która nie wstydzi się swojego ciała. Twierdzi, że od posiadania figury modelki ważniejsze jest dla niej zdrowie. Celebrytka była bohaterką najnowszego odcinka programu UWAGA! emitowanego na antenie TVN.

Gwiazda szczerze opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach. Wyznała, że często ludzie wylewają na nią wiadro pomyj w Internecie. Stwierdzenia, które się czasem pojawiają, potrafią być wyjątkowo brutalne i bezwzględne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Koszmar aktorki 

Dominika Gwit jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i często publikuje na Instagramie swoje zdjęcia. Celebrytka wyjawiła, że ludzie bardzo różnie na nie reagują. Zdarza się również tak, że połowa komentarzy jest okrutna i pełna krytyki. 

- Mamy wolność słowa. (...) Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. "Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża" - powiedziała w programie aktorka. 

Jednocześnie podzieliła się refleksją na temat źródła tego typu zachowań wśród ludzi. Celebrytka twierdzi, że jeżeli ktoś jest przepełniony nienawiścią, to być może ma jakieś inne problemy, które maskuje niechęcią do innych. Dominika Gwit znana jest bowiem ze swojego empatycznego podejścia do świata i jak widać nawet dla swoich hejterów szuka racjonalnego usprawieldiwienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny sportowiec. Miał tylko 52 lata
2. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła społeczeństwem. 8-letni Wiktor konał w męczarniach na oczach taty

Dominika Gwit wyznała również, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda. Nie ma z tego powodu kompleksów. Chciałaby, żeby ludzie postrzegali ją przez pryzmat tego, jakim jest człowiekiem, a nie przez to, ile waży. Celebrytka liczy na to, że odbiorcy skupią się w końcu na jej talencie aktorskim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyniki wyborów. PKW podało najnowsze dane. Różnice są OGROMNE
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. Jan Paweł Lenga przemówił. Wskazał na papieża Franciszka i powiedział kilka ponurych zdań
  4. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  5. Niepozorny produkt może być zbawienny w walce z nowotworem. Jest w większości naszych kuchni

Źródło: Pudelek

Następny artykuł