Dominika Gwit królową polskiej mody? Internauci chcą wiedzieć, gdzie kupiła te rzeczy

Dominika Gwit królową polskiej mody? Internauci chcą wiedzieć, gdzie kupiła te rzeczy Źródło: youtube.com/Plejada

Dominika Gwit lubi chwalić się swoimi stylówkami przy okazji wypadów z przyjaciółmi lub do telewizji. Będąc zaproszoną do Dzień Dobry TVN nie mogła sobie odmówić przyjemności wstawienia nowego zdjęcia. Internauci zwariowali.

Dominika Gwit została wczoraj zaproszona do Dzień Dobry TVN, gdzie jednym z tematów była przyjaźń do grobowej deski. Aktorka zaprosiła jako osobę towarzyszącą swojego bliskiego znajomego, Macieja Wilewskiego, również aktora. Zapozowali razem w studiu, a outfit Dominiki zrobił wrażenie na komentujących. Każdy chce to mieć!

Przy okazji wypowiadania się o przyjaźni, zaprezentowała swój styl

Aktorka znana jest jako osoba z bezgranicznym dystansem do siebie i nawet z kilogramami na plusie udowadnia, że potrafi się świetnie prezentować, a moda nie ma dla niej tajemnic. Podziwiana za swój nieustannie dobry humor Dominika po wstawieniu zdjęcia została wręcz zasypana komentarzami z pytaniami, gdzie kupiła poszczególne elementy swojej garderoby. Kto by pomyślał, że cała Polska będzie chciała się ubierać tak jak ona!

- Dziś razem z moim kochanym Wilem @wilewski_maciej jesteśmy w @dziendobrytvn!!! Zaraz wchodzimy na antenę. Rozmawiamy o Przyjaźni!!! Dwa lata wspólnych wyjazdów z @teatr_fabrykamarzen zrodziły piękną Przyjaźń!!! Oglądajcie nas i dawajcie znać czy macie kolo siebie cudownych Przyjaciół!!! Całujemy!! Miłego dnia!!! - pod dodanym zdjęciem Dominika dodała mocno ekspresyjny komentarz.

Dominika Gwit zapalczywie odpowiadała internautom na komentarze odnośnie swojego ubioru

Na zdjęciu pozuje w czarnej bluzce i kolorowej narzutce w pionowe kolorowe paski, która świetnie ją wyszczupla. Do tego dołożyła niezniszczalne dżinsy i błyszczące szampańskim odcieniem wsuwane trampki. I to właśnie ten ostatni szczegół wzbudził ogromne zainteresowanie pań.

- Pani Dominiko, napisze jeszcze tutaj, gdzie pani zakupiła takie buty? Pilne pytanie - dociekała jedna z internautek. Po odpowiedzi aktorki zainteresowana wyznała, że polowała na idealne buty dla mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdzie kupione spodnie? - pytała kolejna z pań, chcąc wyglądać podobnie do Dominiki.

- Się napatrzyłam i kupiłam tenisówki - zainspirowała się inna podziwiająca stylizację aktorki.

- Super wyglądasz. Stylizacja odjęła kg - komplementy sypały się jak z rękawa.

Fot. instagram.com/dominikagwit

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News