Dominika Gwit pochwaliła się oszałamiającą metamorfozą. Na widok jej sylwetki fani przecierają oczy ze zdumienia

Dominika Gwit pochwaliła się oszałamiającą metamorfozą. Na widok jej sylwetki fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: facebook/Dominika Gwit-Dunaszewska

Dominika Gwit przeszła wielką przemianę. Dawno niewidziana aktorka pojawiła się na premierze najnowszego spektaklu z jej udziałem. Fani będą zachwyceni, widząc metamorfozę artystki.

Dominika Gwit to znana i lubiana aktorka, która w ostatnim czasie zniknęła ze świecznika medialnego. Artystka zyskała popularność dzięki udziałowi w filmie "Galerianki". Występowała również w takim serialach jak "Przepis na życie" czy "Singielka", a także w "Tańcu z Gwiazdami". Gwit obecnie skupia się na pracy w teatrze - w poniedziałek pojawiła się na premierze swojego najnowszego spektaklu i zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem.

Odmieniona Dominika Gwit zachwyciła wszystkich 

Artystka pojawiła się na premierze "Przemocy domowej" i zaskoczyła wszystkich zebranych swoją metamorfozą. Widoczne jest, że Dominika Gwit straciła sporo kilogramów i wygląda wyraźnie korzystniej. Wpływ na to ma zapewne aktywny tryb życia aktorki, która nie narzeka na brak zajęć. 

Ostatnie pracowite tygodnie artystka spędziła na przygotowaniu najnowszej premiery. Ukoronowaniem wysiłków była uroczyste wydarzenie, na którym Dominika Gwit pojawiła się w oszałamiającej kreacji i wzbudziła zachwyt wśród zgromadzonych fotoreporterów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zjawiskowa kreacja aktorki

Dominika Gwit zaprezentowała się w długiej, sięgającej do ziemi sukni w połyskującym, bordowym odcieniu. Do tego dobrała duże kolczyki w pasującym kolorze. Aktorka, która słynie z długich, rozpuszczonych włosów, tym razem zdecydowała się na upięcie ich w wysoki kok. Trzeba przyznać, że na premierze wyglądała bosko, co zauważyli jej wierni fani.

- Królowa jest tylko jedna - skomentował jeden z nich.

- Dominiko, przepięknie Ci w tym kolorze! Kwitniesz - dodała kolejna fanka aktorki.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

Artystka nie skomentowała, czy obecnie stosuje jakąś dietę lub ćwiczenia, ale widoczna była wyraźna poprawa jej sylwetki. Sama suknia była również idealnie dobrana, ponieważ ukryła mankamenty urody Gwit, a podkreśliła jej atuty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekceważyć
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo    

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News