Dominika Gwit nie mogła dłużej milczeć. Poszła na całość

Dominika Gwit nie mogła dłużej milczeć. Poszła na całość Źródło: TRICOLORS/East News

Dominika Gwit przerwała milczenie, zabierając głos w sprawie, która zyskała ogromny rozgłos w ostatnim tygodniu. Podczas wypowiedzi młodej aktorki padło wiele ostrych słów. Kolejny raz Gwit poszła na całość w sprawie, która jest dla niej ogromnie ważna.

Dominika Gwit nie mogła powstrzymać się od komentarza w głośnej sprawie. W ostatnich dniach sporo szumu w mediach narobiło nagranie opublikowane przez Annę Lewandowską. Żona polskiego piłkarza znalazła się w ogniu krytyki. 

Dominika Gwit zabiera głos w sprawie skandalu z udziałem Lewandowskiej

Pomimo tego, że Anna Lewandowska już dwukrotnie przepraszała za swoje zachowanie, to wciąż pojawiają się głosy w sprawie nagrania, który niedawno ukazał się w sieci. Na krótkim filmiku Lewandowska ubrana w kostium dodający jej kilogramów, tańczyła do piosenki Beyonce. Wiele internautów, ale i celebrytów zabierało głos w głośniej sprawie. Teraz do wszystkich wypowiadających się na ten temat dołączyła Dominika Gwit, która od jakiegoś czasu zachęca wszystkie kobiety do pełnej akceptacji swojego ciała, niezależnie od tego, ile wynosi ich waga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika Gwit murem za Anią Lewandowską

- Dziennikarze do mnie dzwonią, pytają, a ja tak naprawdę chciałam powiedzieć jedno - w dziwnych czasach żyjemy. Nic nie jest czarne albo białe, trzeba spojrzeć pośrodku. Ania Lewandowska od lat pracuje z kobietami, nigdy nie była otyła i nie będzie, ponieważ na tę otyłość nie choruje, ale chce pokazać kobietom, że wszystkie są piękne. Ja też to mówię, wszystkie macie prawo do tego, żeby żyć, kochać siebie i walczyć o siebie. To jest najważniejsze - zaczęła swoją wypowiedź Dominika Gwit w mediach społecznościowych. 

Co więcej, Dominika Gwit zachęciła, by nie "robić dymu, gdzie go nie ma". Zdaniem aktorki trenerka wcale nie miała złych intencji, chciała jedynie pokazać, że każda kobieta jest piękna na swój sposób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

- Hejt jest hejtem i trzeba go rozróżniać od innych głosów. Dzisiaj są trudne czasy, mylimy wszystko ze wszystkim. Nikt nie może się odezwać, bo zaraz zostanie skrytykowany. Przemyślmy, zobaczmy, nie oceniajmy książki po okładce. Szanujmy się, to jest w życiu najważniejsze. Przestańcie robić dym, gdzie go nie ma, a idźcie właśnie tam, gdzie jest źle i pokażcie ludziom, którzy szykanują innych, że nie mają do tego prawa. Każdy ma prawo do godności i wolności - czy gruby, czy chudy. Żyjcie, cieszcie się życiem, niezależnie od rozmiaru, piękno jest pięknem - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Najlepsza w sezonie grzybowym borowikowa z 1 niezastąpionym dodatkiem. Aromatyczna zupa nie ma porównania z innymi

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News