Dominika Gwit podsumowała swoje małżeństwo. Niezwykle szczere wyznanie

Dominika Gwit podsumowała swoje małżeństwo. Niezwykle szczere wyznanie Źródło: YouTube - Plejada

Dominika Gwit postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, co dzieje się w jej małżeństwie. Gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie. Internauci żywo komentują jej słowa,

Dominika Gwit lubi wypowiadać się na temat tego, co dzieje się obecnie w jej życiu. Gwiazda wielokrotnie zabierała głos w sprawie swojego małżeństwa z Wojciechem Dunaszewskim, mówiąc przy tym o wielkim szczęściu, jakie ją spotkało. Nie trudno uwierzyć celebrytce, bo mówi ona o swoim mężu z wielkim przejęciem, wkładając w to całe serce.

Po pewnym czasie Dominika Gwit zechciała podsumować to, co dzieje się w jej życiu po zawarciu związku małżeńskiego. Pojawiło się nawet bardzo szczere wyznanie, które zaskoczyło internautów z całej Polski. Niektórzy twierdzą nawet, że słowa, których użyła Gwit, są wzruszające i zasługują na publiczną pochwałę. Inni mówią o obnoszeniu się ze swoją prywatnością.

Dominika Gwit podsumowała swoje małżeństwo

- To był bardzo intensywny, pełen miłości rok i życzę nam, żebyśmy do końca życia żyli tak szczęśliwie, w takim zaufaniu i szczerości, i radości, i miłości, jak w tym roku. Także mam nadzieję, trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam szczęścia. Bardzo dobrze czuję się w roli żony. Już się do tego przyzwyczaiłam, aczkolwiek cały czas, jak mówię “mężu”, to mam jakiś taki dreszczyk - stwierdziła Dominika Gwit.

Nie da się ukryć, że celebrytka jest bardzo szczęśliwa w związku małżeńskim i czuje, że rola żony bardzo pozytywnie wpłynęła na jej życie. Nie zabrakło jeszcze jednego ważnego wyznania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Gwit o macierzyństwie

- Znalazłabym czas na macierzyństwo. Jak zostanę matką, to będę dawać temu dziecku tyle, ile mogę najwięcej. Każda kolejna rola wyzwala we mnie nowe pokłady energii, także zobaczymy. Jak będzie tak będzie - dodała gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Te słowa zaskoczyły wiele osób. Do tej pory nie doczekaliśmy się żadnych odważnych deklaracji ze strony Gwit, jednak być może nagła zmiana wskazuje na to, że kobieta dojrzała do roli matki. Niebawem możemy usłyszeć przełomowe, radosne wiadomości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News