Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)

Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia) Źródło: youtube.com/Plotek.pl

Dominika Gwit to jedna z najpopularniejszych aktorek, która sławę zyskała między innymi dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Gwiazda, która grała w serialu "Za marzenia", "Komisarz Alex" czy "Na dobre i na złe", znowu pochwaliła się w sieci swoją transformacją, która wbiła w ziemię wszystkich fanów.

Dominika Gwit jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z przejażdżki rowerowej na tle przepięknej łąki. Właśnie w taki aktywny sposób gwiazda TVP spędza kończącą się majówkę. Fani zauważyli, że Gwit znowu schudła. Czy ponownie rozpoczęła dietę i właśnie wciela w życie marzenia o idealnej sylwetce? Wielbiciele puszystej celebrytki do tej pory zastanawiają się, co zrobiła ze swoim wyglądem.

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie na rowerze. Fani: "schudłaś?"

Aktorka znana jest wszystkim przede wszystkim ze swojej osobowości, charakteryzuje bowiem ją życzliwości, a także to, że nieustannie tryska pozytywną energią. Jest też kojarzona ze swojego świetnego dowcipu i z tego, że w jej towarzystwie nie sposób się nudzić.

Te cechy rzucają się w oczy pierwsze, media jednak często również piszą o tuszy aktorki, z którą gwiazda według tabloidów jest w pełni pogodzona.

Choć kilka lat temu zdecydowała się na transformację, o której rozpisywały się wszystkie media (Gwit schudła wtedy około 42 kilogramy), to jednak szybko powróciła do dawnej wagi, jej organizm bowiem przeszedł w tzw. tryb jojo, który spowodował, że w niecałe 8 tygodni ponownie przytyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Waga nie przeszkodziła jej jednak w tym, aby znaleźć sobie męża. W 2018 roku wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Para tworzy udany związek, o którym mogłyby pomarzyć inne gwiazdy show-biznesu, które nie są tak pogodzone ze swoją sylwetką, choć dysponują o wiele lepszymi od niej warunkami. Mogą jedynie próbować uczyć się takiego dystansu do siebie, jaki charakteryzuje Dominikę Gwit.

Teraz celebrytka znów opublikowała nowe zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej najnowszą metamorfozę. Wygląda jak prawdziwa petarda, co zresztą zauważyli również jej fani. 

 - Schudłaś? - zastanawia się fan.

 - Wyglądasz jak zwykle promiennie. I chyba schudłaś? - czytamy.

 - Znowu jesteś na diecie? - zadaje bezpośrednie pytanie użytkownik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ten seans zamienił się w prawdziwe PIEKŁO. Mężczyzna zmarł w KINIE. Nikt mu nie pomógł 
  2. Największa tajemnica Braci Golec ujawniona! Przez całe życie byliście w błędzie. Prawda zszokuje was do szpiku kości!
  3. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór  
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News