Dominika Gwit w pozie baletnicy wygrzewa się na słońcu. Widok, którego nie da się zapomnieć

Dominika Gwit w pozie baletnicy wygrzewa się na słońcu. Widok, którego nie da się zapomnieć Źródło: Instagram / dominikagwit

Dominika Gwit chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Niedawno opublikowała w sieci zdjęcia ze swojego weekendowego wyjazdu.

Dominika Gwit w ciekawy sposób spędzała wolny czas w weekend. Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie kilkoma zdjęciami, które poruszyły jej fanów. Pod fotografiami pojawiło się wiele komentarzy od użytkowników.

Dominika Gwit opublikowała zdjęcia, które poruszyły internautów

Kobieta chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z wielbicielami. Po latach wyrzeczeń i diet w końcu zaakceptowała siebie i dzisiaj jest radosną, spełnioną kobietą, która nie wstydzi się pokazywać publicznie.

Niedawno aktorka udostępniła w internecie kilka zdjęć z weekendowego wyjazdu. Uwagę internautów przykuły nietypowe pozy, jakie przybrała na fotografiach aktorka. Widać na nich, jak zadowolona wygrzewa się w słońcu na bulwarach nad Wisłą w Toruniu.

- Ale mamy dziś piękną pogodę w Toruniu! Chce się żyć! Pięknego dnia Wam życzę! - napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Dominika Gwit.

Dominika Gwit przybrała do zdjęć nietypowe pozy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pierwszej fotografii internauci mogą zobaczyć uśmiechniętą aktorkę w płaszczu i szaliku, która z nieukrywaną radością wystawia swoją twarz w kierunku grzejącego słońca. Na kolejnych aktorka przyjmuje zabawne pozy, mogące kojarzyć się z ruchami tanecznymi. Wygląda na niezwykle zadowoloną z czasu spędzonego w Toruniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Fani są rozbawieni jej radosnymi zdjęciami z wyjazdu. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci dziękują jej za pozytywny przekaz i dobrą energię, którą im na co dzień przekazuje.

- O, zawitałaś do mojego pięknego miasta. Mam nadzieję, że przyjęło Cię dobrze, baw się jak najlepiej! - napisała jedna z użytkowniczek sieci.

- Dajesz tak pozytywną energię. Super kobietka z Ciebie - dodała kolejna.

- Kocham Twoją radość życia! - napisała jeszcze jedna fanka aktorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News