Dominika Gwit zaskoczyła fanów nagłym wyznaniem. Chodzi o ciążę

Dominika Gwit zaskoczyła fanów nagłym wyznaniem. Chodzi o ciążę Źródło: dominikagwit Instagram.com

Dominika Gwit należy do jednych z najbardziej pozytywnych osób w polskim show-biznesie i wciąż udowadnia, że to, jak patrzymy na otaczający nas świat zależy w głównej mierzy tylko i wyłącznie od nas samych. Aktorka doczekała się sporego grona fanów, a ci, słysząc jej ostatnie słowa, mogli być zaskoczeni.

Dominika Gwit podobnie jak reszta artystów przebywała ostatnio na przymusowym i zupełnie niezaplanowanym urlopie. Aktorzy powoli wracają do pracy, ale to nie powrót na plan czy do teatru stały się głównym tematem rozmów gwiazdy. Podzieliła się ze światem zupełnie niespodziewanymi wiadomościami.

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w sieci

Dominika Gwit chętnie korzysta z mediów społecznościowych i niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia czy relacje, w których fani mogą zobaczyć zarówno jej codzienność, jak pracę przy spektaklach, w których występuje. Jedna z najbardziej pozytywnych osób w branży zaskarbiła sobie serca fanów i jej poczynania na Instagramie na bieżąco śledzi ponad 134 tys. osób. Wśród udostępnianych przez nią zdjęć nie brakuje słodkich fotografii z ukochanym i to właśnie ich decyzja jest dla wielu osób sporym zaskoczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdradziła, jakie mają plany, wszystko jest już jasne

Kiedy Dominika Gwit udzielała tej wypowiedzi, zapewne nie miała świadomości, jak wielkie poruszenie wywoła jej deklaracja. Aktorka od jakiegoś czasu jest szczęśliwą mężatką i nie ukrywa, że bardzo lubi swój nowy stan cywilny. Razem z mężem podjęli decyzję, że są gotowi na następny etap.

- Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko - mówiła w cytowanym przez Pomponik wywiadzie Dominika Gwit i przyznała, że wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim starają się powiększyć swoją rodzinę. W czasie kwarantanny dała się namówić ukochanemu na włączenie się w akcję czytania w internecie bajek dla dzieci i nie spodziewała się jak wielką radość jej to przyniesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. Nie żyje 21-latek. Nie pomogła nawet natychmiastowa reanimacja

Nie zamierza kończyć tej przygody

Choć czytanie bajek dla dzieci miało być tymczasowym zajęciem na czas epidemii koronawirusa, to Dominika Gwit przyznaje, że nie ma zamiaru z tego rezygnować. Dodatkowo w charakterystyczny dla swojego stylu bycia zauważa plusy z nieplanowego urlopu.

- Myślałam, że będzie gorzej, a jest naprawdę bardzo fajnie. W końcu możemy być blisko. [...] Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki. Spędzam też długie godziny w kuchni, ponieważ lubię pichcić - przyznała aktorka. Każdemu życzymy tak pozytywnego podejścia do życia, a aktorce i jej ukochanemu szybkiego spełnienia marzeń o potomku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  2. Justyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krok
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Dotyczy wszystkich Polaków, nie chodzi o koronawirusa
  4. Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji
  5. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Chciała kupić torebkę, ale gdy zajrzała do środka, łzy napłynęły jej do oczu. Kobieta będzie miała traumę do końca życia

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News