16-letnia Dominika nie wróciła do domu. Nikt jej nie widział od 10 dni

16-letnia Dominika nie wróciła do domu. Nikt jej nie widział od 10 dni Źródło: KWP Olsztyn

Dominika z Bartoszyc zaginęła i poszukuje jej obecnie miejscowa policja. Od kiedy samotnie wyszła z domu 10 dni temu, nikt z bliskich nie może nawiązać z nią kontaktu. Nie wiadomo, co mogło przytrafić się 16-latce oraz gdzie przebywa.

Dominika Graduszewska, która pochodzi z Bartoszyc w województwie warmińsko-mazurskim, niespodziewanie zaginęła. 16-letnia dziewczyna wyszła z domu do szkoły dziesięć dni temu i słuch po niej zaginął. Chociaż rodzina starała się jej szukać oraz podjęła próby kontaktu, wszelkie starania okazały się niestety bezskuteczne.

16-letnia Dominika z Bartoszyc nagle zaginęła

Powszechnie wiadomo, że Dominika zniknęła 13 lutego br. Nie dotarła do szkoły, chociaż to właśnie tam miała się bezpośrednio udać. Obecnie 16-latka jest poszukiwana przez miejscową policję oraz mieszkańców, którzy niezwykle przejęli się jej losem oraz zmartwili tajemniczą sprawą.

Mundurowi apelują o szybki kontakt do osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania nastolatki lub jej losu. Z funkcjonariuszami można kontaktować się pod nr (89) 762 82 00 (dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach) lub alarmowym 112. 

Policja oraz bliscy proszą o pomoc w znalezieniu Dominiki

W dniu zaginięcia Dominika miała na sobie czarne trapery oraz kurtkę w tym samym kolorze, a także białe spodnie. Według informacji przekazanych przez policję 16-latka ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła. Jej znakiem charakterystycznym mogą być ciemne, długie włosy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Dominiki oraz miejscowa społeczność mają nadzieję, że nastolatka szybko się odnajdzie lub wróci do domu. Każda wiadomość na jej temat może się okazać na wagę złota, dlatego wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie, powinni szybko przekazać je policji.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Plaga! Wielu Polaków w lutym zachoruje na straszna chorobę, Kurdej-Szatan zmaga się z nią od lat
  2. Nie żyje światowej sławy artysta. Nietypowy nowotwór uśmiercił muzyka
  3. Jasnowidz Jackowski triumfuje. Spełnia się czarny scenariusz pogodowy, wszystko przewidział
  4. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  5. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News