tarczyński
fot. wp.pl
Karol Zaborowski - 1 Czerwca 2018

Poseł PiS półnagi z partnerką. Zdjęcia opublikowano w sieci

Do mediów wyciekły półnagie zdjęcie jednego z członków PiS. Poseł Dominik Tarczyński pozuje na nim wraz ze swoją partnerką i jeszcze jedną kobietą. Internauci nie są zachwyceni formą polityka.

Dominik Tarczyński sylwestra, jak i nowy rok, świętował wraz ze swoją partnerką w słonecznym Meksyku. Już wcześniej chwalił się swoimi zdjęciami z wyjazdów, jednak wtedy prezentował wdzięki Agnieszki Migoń. Teraz jednak na pierwszym planie zdjęcia znajduje się poseł, dumnie prężąc swój odsłonięty tors. Jednak internauci stwierdzili, że mężczyzna nie ma się czym chwalić i zdecydowanie wolą oglądać fotografie z jego narzeczoną.

Dominik Tarczyński półnagi w Meksyku

Polityk bez wątpienia nie może pochwalić się najlepszą formą fizyczną. Na jego tle zdecydowanie lepiej wypada Agnieszka Migoń. Jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym mogliśmy podziwiać jakiś czas temu, gdy para wybrała się do Miami. O dziwo fotkę kobiety opublikował sam Tarczyński. Najwidoczniej lubi chwalić się wdziękami swojej ukochanej. Trzeba przyznać, że kobiecie w tej kwestii niczego nie brakuje. Nad basenem prezentuje się wspaniale. - Takich temperatur nigdy na wakacjach nie mieliśmy! 42 stopnie! To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga '72 w formie - chwalił się Dominik Tarczyński Niefortunne zdjęcie polityka z odsłoniętą klatką piersiową znaleziono na mediach społecznościowych Agnieszki Migoń. Wygląda na to, że Tarczyński nie chciał, aby fotografia zbyt szybko została zauważona przez media. Coraz więcej polityków publikuje swoje zdjęcia z wakacji i nie tylko. Według wielu internautów, jeżeli decydują się już na taki krok. To powinni wcześniej zadbać o siebie, aby na zdjęciach wypaść jak najlepiej. Nie mogą zapominać, że są osobami medialnymi i takie zdjęcia prędzej czy później zostaną upublicznione szerszej widowni.Dominik Tarczyński facebook.comChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS robił wszystko żeby to ukryć! Ujawniono prawdziwy dług Polski, spadniecie z krzeseł
  2. Dresiarze rzucili się na Gessler z pięściami! Koszmarne sceny w Łodzi
  3. Zła wiadomość dla Kaczyńskiego! Następne wybory będą dla niego ostatnie?
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
morawieckiZakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]Czytaj dalej
źródło: wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News