Co za cham! Poseł PiS osiągnął moralne dno

Co za cham! Poseł PiS osiągnął moralne dno

Dominik Tarczyński jest posłem PiS, wokół którego bardzo często wybucha wiele kontrowersji. Większość z nich spowodowana jest śmiałymi wypowiedziami polityka w mediach oraz na portalach społecznościowych. Mężczyzna zawsze mówi to co myśli i często ma przez to kłopoty. Jednakże to, co powiedział tym razem, szokuje. 

Dominik Tarczyński otwarcie mówi o swojej bliskości z Kościołem, prowadził audycję radiową muzyki chrześcijańskiej, był również świeckim asystentem jednego z brytyjskich egzorcystów. Wydawać by się mogło, że tak zdeklarowany wierzący będzie starał się swoim zachowaniem udowadniać swoją wiarę. Tymczasem polityk w całym kraju znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, obrażania innych oraz wyjątkowo wulgarnego słownictwa. W pewien sposób mężczyzna wszystkich przyzwyczaił do swojego stylu, mimo wszystko to, co zrobił teraz, zszokowało obywateli oraz polityków.

Dominik Tarczyński ostro obraża zwierzęcą behawiorystkę

Poseł PiS znany jest ze swojego ciętego języka, którym często posługuje się w mediach społecznościowych. Wielu Polaków śledzi go na Twitterze tylko po to, by czytać kolejne kłótnie i śmiać się z przytyków polityka, jednak tym razem przesadził, jak komentują jego poczynania internauci. Znana zwierzęca behawiorystka, Aneta Awtoniuk, zamieściła niedawno tweet dotyczący Małgorzaty Terlikowskiej, w którym jednocześnie obrażała jej męża, publicystę Tomasza Terlikowskiego. Postanowił na to odpowiedzieć Tarczyński. - Dawno temu miałem Ci dać unfollow za to, że jesteś brzydka, ale teraz dam za obrażanie Tomka - napisał. Ten komentarz spotkał się z oburzeniem internautów, lecz na tym cała sprawa się nie zakończyła. Kobieta nie dała się zastraszyć i stwierdziła, że "woli być brzydka niż głupia", jak polityk. Dodała również, że z brzydotą jeszcze można coś zrobić. - W twoim przypadku już nic nie da się zrobić, bo jesteś za stara - uciął Tarczyński.

Internauci stają w obronie kobiety. "Cham i prostak!"

Takie zachowanie oczywiście wywołało oburzenie internautów, którzy zgodnie okrzyknęli polityka "chamem i prostakiem". Wiele osób nie rozumiało również, jak można w ten sposób zwracać się do kobiety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Cham i prostak! To ma być polityk? Osoba publiczna? Zwykły wsiok! - pisze internauta. - Niesamowite, XXI wiek, a ten dalej nie potrafi się zachować - dodaje kolejna osoba. - Weź ty się opanuj, jesteś stary, a tak jak ci napisała, głupi jak cep. Publicznie tak się do kobiety wywołać, od razu widać z jakiej jest partii - podsumowuje internauta. Dominik Tarczyński screen/Twitter/Dominik Tarczyński
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co ukrywa Patryk Jaki? Jeden szczegół, który wszystkim umknął
  2. W PiS szykuje się wewnętrzny pucz. Co zrobi Kaczyński?
  3. Nie żyje ceniony i lubiany polski dziennikarz. Nagła i szokująca śmierć
Następny artykuł