Dom Zenka Martyniuka wygląda jak pałac! Wiemy gdzie mieszka

Dom Zenka Martyniuka wygląda jak pałac! Wiemy gdzie mieszka Źródło: youtube.com/tvp

Dom Zenka Martyniuka jest prawdziwym pałacem. Słynny gwiazdor disco-polo ujawnił, jak wygląda jego dom i w jakich warunkach powstają jego największe przeboje. Fani są zachwyceni przepychem, jaki mogli zobaczyć w rezydencji. Jakie sekrety skrywa miejsce zamieszkania muzyka?

Dom Zenka Martyniuka był dla wielu fanów muzyki disco-polo prawdziwą zagadką. Fani zespołu Akcent od lat zastanawiali się, jak wygląda miejsce, które zamieszkuje uwielbiany przez polską publiczność gwiazdor. Sam Martyniuk postanowił zdjąć zasłonę milczenia i pokazać swoją rezydencję w jednym z popularnych programów śniadaniowych. Fani byli zaskoczeni aż tak pałacowym przepychem posiadłości.

Gdzie mieszka Zenek Martyniuk?

Zenek Martyniuk zamieszkuje w Grabówce, która jest położona na Podlasiu. Mała i spokojna miejscowość wydaje się idealnym miejscem odpoczynku i pracy twórczej muzyka, który od prawie 30 lat koncertuje na terenie całego kraju. - Swojskie klimaty. Bardzo spokojniutko, fajnie się tu mieszka - mówił dziennikarzom Martyniuk Jak na standardy gwiazd polskiego show-biznesu, posiadłość lidera zespołu Akcent może wydawać się mała. Powierzchnia domu i ogrodu z garażem wynosi bowiem a 230 metrów. Taka ilość miejsca wystarcza jednak w zupełności wokaliście, któremu taki stan rzeczy zupełnie nie przeszkadza. - Średnio miejsca. Ani nie za mało, ani nie za dużo. Dla nas wystarczy - mówił wokalista.

Jak mieszka Zenek Martyniuk? Fani byli zdziwieni

Pomimo tego że dom Zenka Martyniuka może wydawać się mały, to w środku charakteryzuje się on prawdziwie pałacowym przepychem. Piękna i nowocześnie urządzona jadalnia z dużą ilością miejsc, przestrzenny i utrzymany w odcieniach bieli salon, a także sypialnia z dużym łóżkiem i tapetą w barokowym stylu, budzą prawdziwy podziw. Najważniejszym miejscem w domu, według muzyka, jest przestrzeń obok kominka. To tam muzyk odpoczywa, tworzy i spędza najwięcej czasu z Danusią. - Często siadamy sobie przy kominku, gram sobie, komponuję, przygrywam. Nie wyobrażam sobie, żeby w domu nie było kominka - mówił Martyniuk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dom Zenka Martyniuka, Zenek Martyniuk dom

Pomimo tego że dom państwa Martyniuków w Grabówce zbudowany został jedenaście lat temu, a jego powierzchnia nie zmieniła się, to ostatnio w mediach pojawiła się informacja, o tym, że w posiadłości powstaje kolejny pokoik. A wszystko przez to, że syn wokalisty Daniel wraz z żoną spodziewają się dziecka. Znany z zamiłowania do rodziny wokalista według "Super Expressu"  nie szczędził grosza, urządzając pokój. Chciał, aby jego ukochana wnuczka miała wszystko to, co najlepsze. Zenek Martyniuk i jego dom YouTube.com/TVP VOD dom zenka martyniuka fot.youtube.com/tvp dom zenka martyniuka fot.youtube.com/tvp dom zenka martyniuka fot.youtube.com/tvp dom zenka martyniuka fot.youtube.com/tvp ZOBACZ TAKŻE
  1. Violetta Villas miała wiele SEKRETÓW, ale TEGO nikt się nie spodziewał! Prawda wbije was w fotel! 
  2. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej? Nie każdemu spodoba się to, jak ZARABIA na życie
  3. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  4. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest 
  5. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym 
  6. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  7. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News