39
fot. betweennapsontheporch.net
Wiadomości Pikio - 21 Września 2015

Dom z filmu "Kevin sam w domu" wystawiony na sprzedaż

Dom z filmu "Kevin sam w domu" zna cały świat a na pewno cała Polska, dzięki jednej z naszych stacji telewizyjnych. Niedawno posiadłość, w której był kręcony film została wystawiona na sprzedaż.

Blisko stuletni dom znajduje się niedaleko Chicago, w niewielkim miasteczku Winnetka. Jego powierzchnia to w sumie 400 mkw., w tym 9 pokoi, 4 łazienki, wszystkim dobrze znana piwnica, poddasze, garaż itd. To nie pierwszy raz gdy sławny dom został wystawiony na sprzedaż. W 2012 został sprzedany za ponad 1,5 mln dolarów przez właścicieli, którzy użyczyli go w 1990 roku do kręcenia międzynarodowego hitu. Aktualnie wartość domu została wyceniona na blisko 2,8 mln dolarów. Sam budynek w ogóle się nie zmienił przez te wszystkie lata i wygląda identycznie jak zapamiętaliśmy go z filmu.Home_Alone_HousePolub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:bh, źródło: onetBlisko stuletni dom znajduje się niedaleko Chicago, w niewielkim miasteczku Winnetka. Jego powierzchnia to w sumie 400 mkw., w tym 9 pokoi, 4 łazienki, wszystkim dobrze znana piwnica, poddasze, garaż itd. To nie pierwszy raz gdy sławny dom został wystawiony na sprzedaż. W 2012 został sprzedany za ponad 1,5 mln dolarów przez właścicieli, którzy użyczyli go w 1990 roku do kręcenia międzynarodowego hitu. Aktualnie wartość domu została wyceniona na blisko 2,8 mln dolarów. Sam budynek w ogóle się nie zmienił przez te wszystkie lata i wygląda identycznie jak zapamiętaliśmy go z filmu.Home_Alone_HousePolub pikio.pl by być na bieżąco!
Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:bh, źródło: onet
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News