22-latka zgotowała piekło partnerowi. W domu dochodziło do przerażających scen

22-latka zgotowała piekło partnerowi. W domu dochodziło do przerażających scen Źródło: Fot. Pixabay.com

Dom dla większości z nas jest bezpiecznym miejscem, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu, spędzić czas z bliskimi oraz zrelaksować się. Niestety nie każdy ma tak cudownie. Ta 22-latka zgotowała swojemu partnerowi prawdziwe piekło, a w ich domu dochodziło do przerażających scen, które ciężko sobie wyobrazić. 

Dom powinien być miejscem, do którego zawsze chętnie wracamy, czujemy się tam bezpiecznie i spędzamy czas z najbliższymi. Nic nie jest tak przyjemne, jak powrót do swojego azylu po bardzo ciężkim dniu pracy, wygodne ułożenie się na ulubionym fotelu i spędzenie czasu z najbliższymi. Niestety nie wszyscy cieszyć się mogą ciepłem i miłością we własnych czterech kątach. Właśnie pojawiła się wstrząsająca informacja o 22-latce, która zgotowała swojemu partnerowi niewyobrażalne piekło. Dla niego dom był miejscem prawdziwego dramatu, który ciężko sobie wyobrazić.

Wspólny dom był dla niego niewyobrażalnym koszmarem

22-letni Alex Skeel mieszkał w niewielkiej wsi pod Londynem wraz ze swoją partnerką, 22-letnią Jordan Worth. Ich dom niczym się nie wyróżniał, nie zwracali na siebie uwagi sąsiadów, aż pewnego razu okropne krzyki sprawiły, że w budynku pojawiła się policja. Ich oczom ukazał się wychudzony i cały we krwi chłopak leżący w łazience. Choć początkowo Alex nic nie chciał mówić, z czasem przyznał, że w ich domu dochodziło do przerażających scen. Jego partnerka głodziła go, biła, dźgała ostrymi narzędziami oraz polewała wrzątkiem. Mężczyzna przeszedł przez niewyobrażalne piekło. Chciał odejść już w 2014 roku, wtedy jednak Jordan zaszła w ciążę. Miał nadzieję, że maluszek zmieni wszystko, tak się jednak nie stało. - To była prawdopodobnie jedyna dziewczyna, która się mną zainteresowała. Wcześniej nie byłem w związku. Ale ona użyła mojej historii jako swojego atutu, by robić to, co chce - opowiadał.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Zaskakujące przyznanie się do winy

Alex trafił do szpitala, gdzie czekała go bardzo poważna operacja. Jego dziewczyna przez cały czas nie przyznawała się do zarzucanych jej czynów i twierdziła, że to poszkodowany miał problemy psychiczne i skłonności do samookaleczeń. Mało brakowało, a rzeczywiście wszystkie te okropieństwa uszłyby jej na sucho, nagle jednak doszło do zaskakującej sytuacji. Jordan w dniu, w którym jej partner miał przejść operację, pojawiła się u niego w szpitalu. Nikogo nie informując, podniosła go z łóżka i wyprowadziła na zewnątrz. Na szczęście para została złapana, zanim doszło do tragedii. Po tym wydarzeniu kobieta otwarcie potwierdziła, że to przez nią ich dom zmienił się w istną salę tortur młodego chłopaka. 22-latka zasnęła przed sądem i kolejne 7,5 roku spędzi w więzieniu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
Źródło: Popularne Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News