Dom pomocy społecznej ponownie stał się miejscem, w którym doszło do infekcji.
Pixabay fernandozhiminaicela
Jakub Kossakowski - 29 Maja 2020

Bardzo niepokojące doniesienia ze środkowo-zachodniej Polski. Mężczyzna ponownie nosicielem koronawirusa

Praktycznie od początku pandemii było wiadomo, że dom pomocy społecznej to jedno z tych miejsc, w których może pojawić się ognisko choroby. Tym razem mężczyzna, który był pensjonariuszem takiej placówki, po uznaniu za ozdrowiałego, ponownie zachorował.

Nie da się ukryć, że każdy dom pomocy społecznej potencjalnie może obecnie stwarzać zagrożenie epidemiologiczne. Jednak takie miejsca muszą funkcjonować, ponieważ wiele osób bez nich nie będzie w stanie sobie poradzić. Mężczyzna, który dopiero co wrócił do jednej z tych placówek po przebyciu choroby, nagle źle się poczuł. Test na koronawirusa nie pozostawiał żadnych wątpliwości.

Córka zabiła swoja mamę.Maleńka córka zabiła własną mamę. Kobieta umierała na jej oczach, tata był bezradnyCzytaj dalej

Dom pomocy społecznej w Kaliszu stał się miejscem wyjątkowo niepokojącego zajścia

Już wcześniej informowaliśmy o tym, z jakimi trudami musiały mierzyć się osoby, których miejscem pobytu był dom pomocy społecznej w Kaliszu. Tym razem doszło tam do czegoś, co z pewnością również nie napawa optymizmem. Jeden z pensjonariuszy, u którego dwukrotny test na koronawirusa potwierdził ozdrowienie, ponownie trafił do szpitala.

Mężczyzna, który na stałe mieszka domu pomocy społecznej w Kaliszu, wcześniej trafił do szpitala w Poznaniu. Pensjonariusz zmagał się z chorobą wywoływaną przez koronawirusa. Po pobycie w placówce ochrony zdrowia uznano, że mężczyzna jest już zdrowy. Niedługo po wyjściu ze szpitala jego stan znacznie się pogorszył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Michała Wiśniewskiego wróciła do gwiazdoraByła żona Wiśniewskiego wróciła, wszystko się wydało. Pikantne szczegóły niespodziewanie trafiły do mediówCzytaj dalej

Ponowny test na koronawirusa nie pozostawiał wątpliwości

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Gazeta.pl, który powołuje się na Radio Poznań, zainfekowany mężczyzna był leczony w szpitalu w poznaniu. Kiedy jego stan zdrowia się poprawił, dwukrotny test na koronawirusa wskazał, że jest już zdrowy. Pensjonariusz powrócił do miejsca zamieszkania. Niespodziewanie jednak zaczął znów odczuwać dolegliwości.

Pensjonariusz zamieszkujący dom pomocy społecznej w Kaliszu trafił wówczas do szpitala zakaźnego w Wolicy. Wykonany tam test na koronawirusa zaprzeczył poprzedniej diagnozie. Okazało się, że mężczyzna jest chory. Poza nim do placówki ochrony zdrowia trafiło jeszcze dwóch pensjonariuszy. Nie wiadomo jednak, czy zostali oni zainfekowani. Nie jest również jasne, czy mężczyzna ponownie został zarażony, czy raczej nie został wyleczony.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje Jerzy Pilch, tragiczne informacje przekazała żona
2. Żona Łukasza Szumowskiego nie wytrzymuje. Chce ujawnić całą prawdę

Jak donosi portal Gazeta.pl, szpital w Poznaniu nie posiada żadnych informacji o mężczyźnie, który ponownie trafił do placówki ochrony zdrowia. Warto jednak zauważyć, że u seniorów choroba może wystąpić ponownie, choć w łagodniejszej formie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 16 lat czekała na postawienie diagnozy. Jej objawy były książkowe
  2. Piękny gest polskich kibiców. Zrobili zrzutkę, która pomogła szpitalowi. Udało się zebrać rekordową ilość pieniędzy, brawo
  3. Bardzo przykre doniesienia o Irenie Santor. Musiała uciekać, wyjątkowo smutne słowa
  4. Karol Strasburger już myśli o kolejnym ślubie, dopiero urodziła mu się córka. Chce spełnić największe marzenie
  5. Wielu Polaków padło ofiarą podłego oszusta. Stracili po kilkaset złotych, każdemu grozi niebezpieczeństwo
  6. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje

Zaginiony chłopiec, porażająca prawdaWszyscy myśleli, że chłopiec uciekł z domu. Po 10 dniach policja odkryła porażającą prawdęCzytaj dalej

Źródło: GazetaPL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News