15 osób rannych, tragedia przed domem pogrzebowym. Są nagrania

15 osób rannych, tragedia przed domem pogrzebowym. Są nagrania Źródło: Pikio.pl

Dom pogrzebowy stał się miejscem ogromnej tragedii, przed budynkiem doszło do wstrząsających scen. 15 osób zostało rannych, dwie z nich są w stanie krytycznym. W sieci pojawiły się szokujące nagrania.

Dom pogrzebowy został ostrzelany. 15 żałobników uczestniczących w ceremonii pożegnalnej zostało rannych, a dwoje z nich jest w stanie krytycznym. W sieci pojawiły się wstrząsające nagrania ze zdarzenia, lokalna policja wyjaśnia okoliczności tragedii. 

Dom pogrzebowy stał się miejscem strzelaniny

We wtorek przed domem pogrzebowym w Gresham w Chicago doszło do strzelaniny, w wyniku której obrażenia odniosło 15 dorosłych osób. Wśród poszkodowanych znajduje się 10 kobiet w wieku od 21 do 65 lat. Jak przekazała policja, jedna z nich została postrzelona w klatkę piersiową.

Pozostali ranni to m.in. mężczyzna postrzelony w pierś, ramię i przedramię oraz dwóch mężczyzn w wieku 32 i 22 lat, którzy zostali ranieni w rękę. Dwie z poszkodowanych osób są w stanie krytycznym, reszcie nie zagraża niebezpieczeństwo. Wstrząsające zdarzenie jest prawdopodobnie związane z porachunkami lokalnych gangów.

Samochód zatrzymał się przed domem pogrzebowym, podróżujące nim osoby otworzyły ogień do żałobników

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W czasie pogrzebu przed budynkiem zatrzymał się kradziony samochód, w którym znajdowały się trzy osoby. Dwie z nich otworzyły ogień do żałobników, stojących przed domem pogrzebowym. Kilku z nich również odpowiedziało strzałami, doszło do strzelaniny. Po chwili pojazd odjechał, jednak wkrótce rozbił się, a podróżujące nim osoby oddaliły się pieszo z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych
3. Media ostrzegają przed "latającymi kleszczami". Jest się czego obawiać?

Jak przekazał detektyw Brendan Deenihan, nieboszczyk, w którego pogrzebie brali udział żałobnicy, był członkiem gangu i w ubiegłym tygodniu zginął w właśnie strzelaninie, która była odwetem za jeszcze wcześniejszą wymianę ognia. Tuż po zdarzeniu policjanci zatrzymali i przesłuchali jedną osobę, na razie nie podano więcej informacji. W sieci pojawiły się wstrząsające nagrania z wydarzeń sprzed domu pogrzebowego w Chicago.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosław Majdan nie zamierza ochrzcić swojego dziecka. Zaatakował także Kościół, jego słowa obraziły tysiące Polaków
  2. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. GIS pilnie wycofuje olej. Pod żadnym pozorem go nie spożywaj, może być niebezpieczny

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News